Znaleziono 0 artykułów
07.10.2022

Niezwykły koncert Jessie Ware na dachu za nami, czas na deszcz nagród

07.10.2022
(Fot. Piotr Tarasewicz)

„Wildest Moments”, „Kiss of Life”, „What’s Your Pleasure”, „Save a Kiss” oraz „Free Yourself” – to tylko niektóre z przebojów, którymi Jessie Ware zahipnotyzowała publiczność zgromadzoną na dachu Westfield Mokotów. Ale niezwykły koncert to dopiero początek świętowania dołączenia galerii do prestiżowej sieci Westfield.

W czwartek 29 września rebranding Galerii Mokotów stał się faktem – dziś Warszawa może poszczycić się kolejnym centrum handlowym należącym do prestiżowej sieci Westfield. Aby uczcić tę okazję, na dachu galerii zaśpiewała brytyjska gwiazda – Jessie Ware. Publiczność, która mogła oglądać koncert artystki pod sceną lub na ekranach, dała się zahipnotyzować niezwykłemu, urzekającemu głosowi Jessie i porwać jej muzyce łączącej pop, rock i r&b. Organizatorzy zapowiadają jednak, że świętowanie rebrandingu potrwa dłużej i przyniesie jeszcze sporo innych atrakcji.

(Fot. Piotr Tarasewicz)

Niezwykły koncert i wspaniałe nagrody

Koncert Jessie Ware na dachu Westfield Mokotów z pewnością na długo pozostanie w pamięci szczęściarzy, którzy mogli wziąć w nim udział. Zainteresowanie wydarzeniem było ogromne. Bilety, których liczba ze względów bezpieczeństwa była ograniczona, wyprzedały się w rekordowym tempie. Ale ci, którym nie udało się zdobyć wejściówek, mogli obejrzeć koncert za pośrednictwem transmisji live. A było na co popatrzeć!

(Fot. Piotr Tarasewicz)

Jessie Ware pojawiła się na scenie kilka minut po 20.00 wraz z zespołem oraz tancerzami. Już od pierwszych dźwięków udało jej się porwać publiczność. Fani dali się ponieść czarowi i charyzmie tej wielokrotnie nagradzanej gwiazdy, śpiewając i tańcząc w rytm jej największych przebojów, takich jak „Wildest Moments”, „Kiss of Life”, „Whats Your Pleasure” czy „Save a Kiss”, a także najnowszego singla „Free Yourself”, zapowiadającego piąty studyjny album artystki. Jak powiedziała publiczności Jessie, czwartkowy koncert był pierwszym występem na dachu w jej karierze i bardzo jej się to podobało. 

(Fot. Piotr Tarasewicz)

Niezwykle emocjonujący, hipnotyzujący, roztańczony wieczór był idealnym początkiem nowej drogi byłej Galerii Mokotów. Ale to wcale nie koniec atrakcji, jakie Westfield Mokotów przygotowała z okazji rebrandingu. Czego jeszcze możemy się spodziewać? Do 8 października można wziąć udział w „Loterii śladami Westfield”. Warto spróbować szczęścia, bo do wygrania są niesamowite nagrody – wycieczki do Nowego Jorku, Paryża i Londynu – miast, w których znajdują się flagowe obiekty Westfield, kultowy, włoski skuter w pięknym czerwonym kolorze oraz ponad 700 nagród natychmiastowych – w tym markowe ubrania, torebki, kosmetyki oraz karty podarunkowe do ulubionych butików.

Jeszcze więcej wydarzeń wartych uwagi

W najlepszy możliwy sposób wykorzystamy dołączenie do grupy Westfield  – czerpiąc inspiracje i korzystając z możliwości, jakie daje ta międzynarodowa marka, jednocześnie nie zapominając o naszym wyjątkowym charakterze, tak cenionym przez odwiedzających nas klientów. Pozostaniemy miejscem bardzo silnie zakorzenionym w Mokotowie i otwartym na potrzeby naszych sąsiadów – podkreśliła Izabela Wójcik, dyrektor Westfield Mokotów. 

Więcej informacji o Loterii można znaleźć na stronie Westfield Mokotów: www.westfieldmokotow.pl 

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij