Znaleziono 0 artykułów
25.08.2021

Nowa formuła telewizora

25.08.2021
(Fot. Materiały prasowe)

Czarny ekran to wyzwanie dla projektantów wnętrze. Telewizor staje się coraz ważniejszym elementem domu, ale zazwyczaj jego estetyka burzy harmonię wystroju salonu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Samsung ma pięć propozycji, które innowacyjnie podchodzą do wzornictwa i funkcji.

Między obrazami

(Fot. Materiały prasowe)

The Frame to model, którego charakter określa rama (do wyboru wariant nowoczesny i klasyczny – oraz pięć opcji kolorystycznych). Ekran może służyć do oglądania filmów albo dzieł sztuki. Samsung przygotował kanon arcydzieł, liczący 1400 propozycji, które dzięki rozdzielczości obrazu 4K i 100% natężeniu kolorów, możemy podziwiać w domu. 

Istnieje też możliwość wgrania własnych plików np. zdjęć z wakacji czy portretów rodzinnych. Przy odpowiedniej aranżacji wnętrza – np. na ścianie pełnej innych obrazków, zdjęć i grafik, The Frame wtapia się we wnętrze.

Wyrafinowane wzornictwo

(Fot. Materiały prasowe)

The Serif to z kolei propozycja dla wielbicieli dizajnu, którym na pewno nieobce jest nazwisko twórców tego wyszukanego modelu - braci Ronana i Erwana Bouroullec. Nowoczesna forma harmonijnie wpisze się w modne, eklektyczne wnętrza. 

Pod chmurką

(Fot. Materiały prasowe)

Ciekawym doświadczeniem jest oglądanie filmów na tarasie lub w plenerze. O najwyższą jakość takiego doświadczenia zadbali twórcy modelu The Terrace. Telewizor jest szczególnie odporny na działanie czynników zewnętrznych: deszczu, kurzu, wilgoci czy działania owadów. Seansu pod chmurką nie zakłóci też ostre słońce. Jakość obrazu QLED 4K oraz powłoka antyrefleksyjna sprawią, że telewizor wyświetli nasycone kolory także w ostrym świetle.

Przedłużenie smartfona

(Fot. Materiały prasowe)

The Sero zaskoczy wszystkich obrotowym ekranem, który można ustawić w pionie lub poziomie. Ta funkcja usprawnia współpracę ze smartfonem,  bo aplikacji Smart Things pozwala na zduplikowanie treści na ekranie. Telewizor sprawdzi się zarówno do oglądania filmów, jak i przeglądania mediów społecznościowych albo oglądania zdjęć. Ruchomy stojak dodatkowo ułatwi przenoszenie telewizora, który może swobodnie „wędrować” po mieszkaniu.

Domowy festiwal filmowy

Stałych bywalców kina zaskoczy z kolei laserowy projektor ultra krótkiego rzutu The Premiere. Jest niewielki i prosty w montażu, ale w pełni profesjonalny. Doskonała jakość dźwięku, jasny obraz o rozdzielczości 4K i wierne odwzorowanie kolorów daje komfort sali projekcyjnej.

Projektor jest też praktyczny - ma tuner telewizyjny DVB-T2 i rozbudowaną funkcją Smart TV, co oznacza łatwy i szybki dostęp do VOD.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij