Znaleziono 0 artykułów
04.10.2022

Premierowo na Vogue.pl: Kampania Lumière marki Moye

04.10.2022
(Fot. Borys Synak)

W najnowszej kolekcji Moye niezmiennie króluje jedwab. Marka zainspirowała się grą świateł – subtelnych refleksów, pojawiających się na idealnie gładkich włóknach tkaniny. Dlatego w linii Lumière znajdziemy monochromatyczne modele w odcieniach waniliowego beżu, złamanej bieli i ponadczasowej czerni.

Siostry Melania i Magdalena Wyszomierskie, założycielki marki Moye, znane są z projektowania minimalistycznych fasonów, w których surowość miesza się ze zmysłowością. Tak też jest w ich najnowszej kolekcji – niepowtarzalny blask szlachetnego jedwabiu został odkryty na nowo.

Doskonale znana klientkom Moye świetlista wersja satyny zestawiona jest z wersją z półmatowym wykończeniem zewnętrznym oraz dopełniona ziarnistą krepą. Miękkie asymetryczne drapowania i wysokie rozcięcia przełamują prostotę form i nadają im lekkości. Otulające ciało sylwetki kontrastują zaś z oversizeowymi koszulami i masywną marynarką. To wszystko razem tworzy eklektyczną i harmonijną całość. Charakteru dodają akcesoria, których styl zaczerpnięto z formalnego krawiectwa męskiego. Asymetrycznie drapowany pas smokingowy oraz nonszalancki musznik staną się mocnym akcentem wielu stylizacji.

Paleta barw pozostaje stonowana i elegancka. Tkaniny występują w kolorach waniliowego beżu, złamanej bieli i niezastąpionej czerni.

Od powstania marki w 2016 roku, kolekcje Moye szyte są w Polsce, przez lokalnych rzemieślników, stosujących tradycyjne metody. Dążąc do perfekcji na każdym etapie kreacji, szlachetny stuprocentowy jedwab pozyskiwany jest wyłącznie z renomowanych manufaktur w słynnej włoskiej prowincji Como.

Kolekcja Lumière dostępna jest online oraz stacjonarnie w butiku marki przy ul. Okólnik 9A/11 w Warszawie

Fotograf: Borys Synak
Asystent fotografa: Mikołaj Chocieszyński
Kierownictwo artystyczne: Magdalena Wyszomierska / MOYE
Modelka:  Angelika Wierzbicka / Model Plus
Makijaż & włosy: Katarzyna Olkowska
Korekta: Ela Jocz

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij