Znaleziono 0 artykułów
12.10.2022

Nowa linia kosmetyków do ciała Algobody od Sensum Mare

12.10.2022
Fot. Materiały prasowe

Kosmetyki do ciała Algobody zawierają aż 17 najlepszych składników aktywnych, pochodzących z mórz i oceanów. Ich działanie zostało potwierdzone w badaniach. To jedyna polska marka kosmetyczna, stawiająca na tego rodzaju surowce w tak dużym stopniu.

Ekstrakty z alg morskich, będące głównym składnikiem nowej linii Algobody działają ujędrniająco i antycellulitowo, gwarantują też poczucie relaksu.

– Skupiliśmy się na oczekiwaniach naszych klientek – mówi Maciej Tęsiorowski, jeden z założycieli marki. – Kosmetyki oprócz zapewnienia efektywnego działania, powinny mieć piękny zapach, a tym samym dawać ukojenie i radość z ich używania. Ten zapach to drzewno-kwiatowa kompozycja, której bazą są drzewo sandałowe i cedrowe, przeplatane akordami jaśminu, tymianku i czarnej porzeczki. Wybrały go nasze klientki, podczas testów konsumenckich.

Fot. Materiały prasowe

Jak podkreśla współzałożyciel marki Łukasz Kołodziejek, skuteczność składników aktywnych, zawartych w kosmetykach z linii Algobody, została potwierdzona klinicznie.

Korzystający z tych kosmetyków mogą liczyć zarówno na działanie ujędrniająco-modelujące, jak i nawilżająco-regenerujące. Sięgając po nowości od Sensum Mare, poczujesz harmonię, równowagę i akceptację swojego ciała – mówią twórcy marki.

W skład linii Algobody wchodzą ujędrniająco-nawilżający balsam do ciała oraz cukrowy peeling. Ekologiczne opakowania pochodzą w 96 % z biomasy, uzyskiwanej z trzciny cukrowej oraz w 100 % z tworzywa z recyklingu. Kosmetyki posiadają również certyfikat Viva, są wegańskie.

Agnieszka Brzostowska
Proszę czekać..
Zamknij