Znaleziono 0 artykułów
25.01.2021

Nowa wersja „Love Don’t Cost A Thing” JLo

25.01.2021
(Fot. Getty Images)

Po dwudziestu latach od premiery płyty „J.Lo” amerykańska wokalistka udostępniła w mediach społecznościowych uaktualnioną wersję kultowej sceny z teledysku „Love Don’t Cost A Thing”. 

Jennifer Lopez na scenie muzycznej zadebiutowała pod koniec lat 90-tych. Kojarzona wcześniej z występów u boku Janet Jackson i New Kids On The Block, a także z głównych ról w „Selenie” i „Anakondzie” (obie produkcje z 1997 roku), oprócz kariery tanecznej i aktorskiej postanowiła rozwinąć się jako wokalistka. W 1999 roku wydała debiutancki album „On the 6”, na którym znalazły się przeboje, takie jak „Let’s Get Loud” i „If You Had My Love”. Międzynarodowy sukces sprawił, że dwa lata później, w 2001 roku, na rynku pojawiła się druga płyta wokalistki – „J.Lo”, a na niej kultowa piosenka „Love Don’t Cost A Thing”.  

 

Z okazji 20-lecia premiery drugiego albumu w mediach społecznościowych Lopez opublikowany został filmik, który zachwycił fanów artystki. Jennifer odtworzyła słynną scenę z teledysku z 2001 roku, gdzie w rytm „Love Don’t Cost A Thing” po kolei zrzuca z siebie ubranie i biżuterię. Wokalistka zadbała nawet o podobny ubiór, a jedyną zauważalną różnicą jest ta, że w uaktualnionej wersji zamiast białego topu pojawiła się w koszulce z… własnym zdjęciem. Wniosek z seansu? Jennifer Lopez z wiekiem tylko pięknieje. 

 

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij