Znaleziono 0 artykułów
17.07.2020

Nowe perfumy Philippa Pleina

17.07.2020
The $kull / (Fot. Materiały prasowe)

„The $kull” to prowokujący zapach z nutami czarnego pieprzu, kardamonu, wanilii Bourbon i czarnej ambry. Limitowana edycja perfum jest już dostępna w butiku internetowym Beauty Boutique.

Perfumy Philippa Pleina powstały we współpracy z mistrzem perfumeryjnym, Alberto Morillasem. – Byłem pod wrażeniem bystrego umysłu i zdolności przewidywania Philippa. Od razu stało się dla mnie jasne, że pierwszy zapach powinien uchwycić jego potężną energię, charyzmę i niezwykłą kreatywność. Stworzyłem dla niego bogate, uzależniające i nasycone perfumy o wysokiej mocy, bawiące się kontrastami w przedawkowaniu drogich składników i dopasowanych akordów. Stworzyłem zmysłowy tatuaż olfaktywny – opowiada.

Zapach charakteryzuje się pikantnymi, drzewno-skórzanymi i animalistycznymi tonami. Silnie akcentuje nuty czarnego pieprzu, kardamonu, drzewnych niuansów, skóry, wanilii Bourbon i czarnej ambry. Luksusowy i szyty na miarę zapach pozostawia uzależniający ślad na skórze.

Flakon z czarnego szkła ma kształt trójwymiarowej czaszki. – Moje pierwsze perfumy musiały być powiązane z czaszką. Ten symbol buduje tożsamość marki Philipp Plein, błyszczy na mojej odzieży i zaznacza swoją obecność w każdym butiku Philipp Plein. Czaszka teraz pojawia się jako „The $kull”. Prowokujące, ucieleśniające bezkompromisowość i swobodne myślenie, te perfumy są ekskluzywnym przedmiotem pożądania tworzonym na zamówienie – mówił Philipp Plein.

Perfumy można kupić w butiku internetowym Beauty Boutique oraz butiku Moliera2 i na stronie internetowej Moliera2.com. Cena: 1650 zł

 

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij