Znaleziono 0 artykułów
24.05.2021

Nowi bohaterowie „Emily w Paryżu”

24.05.2021
Od lewej: Arnaud Binard, Lucien Laviscount, Jeremy O. Harris (Fot. Getty Images)

Lucien Laviscount, Jeremy O. Harris i Arnaud Binard dołączyli do obsady drugiego sezonu „Emily w Paryżu”. Wśród nich znalazł się nowy ukochany głównej bohaterki.

Kilka tygodni temu rozpoczęły się zdjęcia do drugiego sezonu jednego z najpopularniejszych seriali 2020 roku. Pierwsza część „Emily w Paryżu” opowiadała o Amerykance, która w pogoni za karierą i marzeniami, przeprowadza się z rodzinnego Chicago do francuskiego miasta miłości. Niezrażona chłodnym przyjęciem ze strony szefostwa, w krótkim czasie nawiązuje bliskie przyjaźnie i romanse, kradnąc serca kilkorga mieszkańców Paryża, w tym uroczego Mathieu (William Abadine) i zdolnego szefa kuchni Gabriela (Lucas Bravo).

Rozstaliśmy się z bohaterką, gdy relacja między nią a Mathieu zaczęła gasnąć, a z Gabrielem – nabierać rumieńców. Jak się okazuje, w nadchodzącym sezonie twórcy ponownie namieszają w życiu uczuciowym Emily. Właśnie ogłoszono, że do obsady drugiej części serialu dołączyło trzech nowych aktorów, w tym Lucien Laviscount („Katy Keene”), nowy obiekt westchnień Amerykanki. Jak podaje portal TV Line, Lucien zagra Alfiego, czarującego cynika, któremu podobnie, jak Emily, nie po drodze z językiem francuskim. Początkowo zimne relacje, z biegiem czasu przerodzą się w uczucie.

Obok Laviscounta gościnnie pojawią się Arnaud Binard („Episode 2”) jako Laurent G., towarzyski właściciel klubu w Saint Tropez oraz Jeremy O. Harris („Zola”) w roli Gregory’ego Elliotta Dumprée, projektanta mody i protegowanego Pierre’a Cadaulta (Jean-Christophe Bouvet), którego znamy z pierwszego sezonu.

Data premiery drugiej części „Emily w Paryżu” nie jest jeszcze znana. Biorąc pod uwagę postępy prac, ma szansę trafić do biblioteki Netfliksa zgodnie z zeszłorocznymi zapowiedziami, czyli jesienią 2021 roku.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij