Znaleziono 0 artykułów
10.06.2020
Artykuł partnerski

Głęboki relaks na Dolnym Śląsku

10.06.2020
(Fot. Zofia Tomaszewska)

W Szklarskiej Porębie, u podnóża Karkonoszy, z widokiem na góry, sieć Zdrojowa Hotels otworzyła luksusowy hotel Radisson. Utrzymany w skandynawskim stylu, oferuje rozrywkę i relaks dla całej rodziny. 

Latem jest doskonałym punktem wypadowym na piesze wędrówki i rowerowe eskapady. Zimą zapewnia ponad 20 km tras zjazdowych, stając się jednym z najważniejszych ośrodków narciarskich w Karkonoszach. A przez cały rok szczyci się wyjątkowymi warunkami klimatycznymi, które zawdzięcza pobliskim torfowiskom w Dolinie Izery. A jeśli dodamy do tego urok kurortu z długimi tradycjami, Szklarska Poręba okaże się świetnym pomysłem na urlop, zwłaszcza w nowo otwartym hotelu Radisson.

(Fot. Zofia Tomaszewska)
(Fot. Zofia Tomaszewska)

Przestronne jasne pokoje i apartamenty urządzono w nowoczesnym skandynawskim stylu. 
Elementy jasnego drewna harmonizują z paletą kremów i szarości, a minimalistyczne w formie meble, choć eleganckie, nie odrywają uwagi od widoku – zielonego wzgórza ze świerkowym lasem.
Większość gości będzie cieszyć się panoramą Karkonoszy i Kotliny Jeleniogórskiej.
Radisson Hotel Szklarska Poręba to miejsce, które koi zmysły, pozwala zebrać myśli i uczy głęboko odpoczywać, także z dziećmi.

(Fot. Zofia Tomaszewska)

Basem ze zjeżdżalnią i specjalny, płytszy brodzik z ciepłą woda ucieszy młodszych, a całoroczne jacuzzi na świeżym powietrzu – z widokiem na góry – nieco starszych gości.
Przyjeżdżając do hotelu, możemy zadbać o ciało, korzystając z saun i łaźni albo zabiegów pielęgnacyjnych, które mogą też mieć formę odprężających rytuałów. A głębokiego relaksu doświadczymy w tepidarium – specjalnej strefie, gdzie przy odpowiednio dobranej muzyce, optymalnej temperaturze i przyciemnionym świetle, będziemy mogli odpłynąć myślami daleko, regenerując siły po górskiej wycieczce albo sunie.
Amatorów wysiłku fizycznego na pewno ucieszy też świetnie wyposażona całodobowa siłowania.

(Fot. Zofia Tomaszewska)

Hotelowi goście mogą rozpieścić swoje podniebienie w restauracji à la carte Spice & Herb. W karcie, która obfituje w nowoczesne interpretacje kuchni międzynarodowej, znajdziemy też potrawy inspirowane lokalną tradycją, w szczególności aromatem karkonoskich ziół.

Basia Czyżewska
Proszę czekać..
Zamknij