Znaleziono 0 artykułów
26.05.2021

Guess Activewear Pop-up w Polsce

26.05.2021
(Fot. Materiały prasowe)

Amerykańska marka słynąca z dżinsów kontynuuje rozwój kolekcji Activewear, otwierając pop-upy w centrach handlowych w całej Polsce – od Gdyni po Poznań. 

W asortymencie kolekcji, który pojawi się pop-upach marki Guess, znajdziemy produkty Athleisure oraz Activewear, czyli odzież, dodatki i obuwie, powstałe ze zrównoważonych i zaawansowanych technologicznie materiałów: Scuby Lenzing, mikrowłókien czy Suppleksu. Przy ich produkcji oszczędzano wodę. Dzięki kodowi QR klienci będą mogli zdobyć informacje na temat całego procesu produkcji.    

(Fot. Materiały prasowe)

 Klienci coraz częściej szukają komfortu i wysokiej jakości materiałów, więc chcemy się przekonać, czy linia Activewear im się spodoba. Uruchomienie tymczasowych sklepów GUESS w niektórych polskich centrach handlowych pozwoli zobaczyć, czy kolekcja sprawdzi się jako samodzielny asortyment – mówi Paul Marciano, dyrektor kreatywny Guess.

Pop-upy Guess powstaną w największych centrach handlowych w Polsce, takich jak gdyńska Riviera, poznańska Posnania, toruński Copernicus i łódzka Manufaktura. W kolejnych miesiącach pojawią się także w krakowskiej Bonarce i warszawskiej Promenadzie. 

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij