Znaleziono 0 artykułów
07.09.2021
Artykuł partnerski

Luksusowy wypoczynek dla kobiet

07.09.2021
Fot. materiały prasowe

She. to oferta Platinum Mountain Hotel & SPA dla kobiet, które poszukują najwyższej jakości relaksu. W pakiecie zabiegi pielęgnacyjne Dr Ireny Eris, autorskie dania Lary Gessler i widok na Karkonosze.

Weekend z przyjaciółkami, wyjazd z mamą lub córką albo chwila relaksu w pojedynkę – bez względu na to, jaką formę wypoczynku cenisz najbardziej, mamy dla ciebie idealną propozycję. Platinum Mountain Hotel & SPA wystartował z ofertą dla kobiet. She. przypomni wszystkim kobietom, bez względu na wiek, że zasługują na wypoczynek najwyższej jakości. W otulinie Karkonoskiego Parku Narodowego można wyciszyć umysł i zadbać o ciało.

Fot. materiały prasowe

Platinum Mountain Hotel & SPA: Luksusowy hotel

Platinum Mountain Hotel & SPA może poszczycić się pięcioma gwiazdkami, które są gwarancją najwyższej jakości obsługi. Zespół hotelu otacza gości opieką, czego przykładem może być dbałość o takie detale, jak świeże kwiaty witające nas w apartamencie. Wnętrza urządzone są ze smakiem, zachwyca też widok z okien na góry. W pokojach do dyspozycji są luksusowe kosmetyki do pielęgnacji i zestawy do codziennego makijażu.

Fot. materiały prasowe

Relaksujące zabiegi, treningi i menu

Wizytę warto zacząć od jednego z relaksujących zabiegów pielęgnacyjnych w renomowanym SPA Dr Ireny Eris. Profesjonalny zespół zatroszczy się o twarz i ciało. Dla zwolenników aktywnego wypoczynku przewidziano sesje jogi i dostosowane do naszych potrzeb treningi pod okiem specjalistów. Po dniu pełnym wrażeń wieczór najlepiej zakończyć wizytą na basenie i w saunie, a następnie wybrać się na kolację do hotelowej restauracji. Gościnie hotelu będą mogły cieszyć się stworzonym specjalnie dla nich menu autorstwa Lary Gessler.

Fot. materiały prasowe

Wieczory z kulturą

She. to jednak nie tylko troska o ciało, lecz także o ducha. Z myślą o estetycznych doznaniach gościń powstał projekt #ART by Platinum z wystawami prac uznanych artystów, wieczorami autorskimi i koncertami w prywatnym gronie. Przez cały pobyt gościnie będą miały do dyspozycji spersonalizowaną opiekę zespołu, którą zostaną otoczone od progu hotelu.

Fot. materiały prasowe

Dopełnieniem doświadczenia jest malowniczy krajobraz Karkonoszy. Wypoczynek na łonie natury, piękno tutejszej przyrody i czyste górskie powietrze pozwolą odnaleźć równowagę.

She. nie chce narzucać sposobu spędzania czasu i form wypoczynku. W myśl motta: „Bądź wierna. Sobie” stawia na personalizację. Program wpisuje się w filozofię Platinum Mountain Hotel & SPA, którego misją jest podarowanie gościom niepowtarzalnego wypoczynku w standardzie premium.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij