Znaleziono 0 artykułów
05.07.2020

Oglądaj na żywo pokaz Hermès wiosna-lato 2021

05.07.2020
Hermès wiosna-lato 2020 (Fot. IMAXTree)

Już dziś o godz.14:00 w Paryżu odbędzie się pokaz męskiej kolekcji marki na sezon wiosna-lato 2021. Wydarzenie będzie połączone z performansem teatralnym przygotowanym przez francuskiego reżysera Cyrila Teste’a.

Tegoroczne tygodnie mody będą inne niż do tej pory. Część z nich zostanie zamknięta dla widowni, inne zostaną zaprezentowane szerokiej publiczności w internecie. Do grona tych drugich dołącza Hermès. Już dziś o godz. 14:00 francuska marka pokaże męską kolekcję na wiosnę-lato 2021 w sieci. Pokaz Hermès jest zapowiedzią męskiego tygodnia mody w Paryżu, który rozpocznie się 9 lipca.

Hermès to francuska marka luksusowa, której historia sięga początków XIX wieku. Znakiem rozpoznawczym domu są skórzane akcesoria, w szczególności torby (jak choćby słynne Birkin bags), a także meble i dekoracje do domu. W ubiegłym roku marka otworzyła pierwszy w Polsce salon. Butik znajduje się w Hotelu Europejskim. Za kształt kolekcji wszystkich odpowiada aktualnie Veronique Nichanian, projektantka związana z Hermès od przeszło trzech dekad. Recenzja pokazu już niedługo na Vogue.pl.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij