Znaleziono 0 artykułów
25.07.2022

Paris Jackson w nowej kampanii Skims

25.07.2022
Fot. materiały prasowe

Marka Skims wypuściła kolekcję strojów kąpielowych. W kapsule „Swim” znalazły się nowatorskie projekty, takie jak rękawiczki kąpielowe czy… kostium do jazdy na rowerze. Gwiazdą kampanii została córka Michaela Jacksona, Paris Jackson.

Lato zawitało do marki Skims. W ofercie znalazły się funkcjonalne i nowoczesne stroje kąpielowe. Pojawią się też nowe mikro-modele bikini, takie jak Micro Triangle Top i Micro Tanga Bottoms. Klientki będą wybierać spośród 23 sylwetek, które będzie można dowolnie miksować. Wprowadzono także soczyste odcienie Marble white i Taffy pink.

Fot. materiały prasowe

Kim Kardashian, założycielka marki, kontynuuje eksperymenty z nowymi technologiami i materiałami. Do kolekcji „Swim” wykorzystano nylon pochodzący z recyklingu. Brand dba także o różnorodność. Rozmiarówka zaczyna się na XXS a kończy na 4XL.

Gwiazdą kampanii została Paris Jackson. 24-letnia córka króla popu, ma już za sobą pierwsze sukcesy w świecie modelingu. Pojawiła się w takich magazynach jak „Vogue” czy „Harpers Bazaar”, a w 2020 roku wystąpiła na pokazie Jeana Paula Gaultiera obok supermodelek Belli i Gigi Hadid, Iriny Shayk i Karlie Kloss.

Fot. materiały prasowe

Znam Kim od jakiegoś czasu i zawsze podziwiałam jej styl. Udział w najnowszej kampanii Skims, to dla mnie magiczny moment. Uwielbiam tę markę, a praca przy tej sesji była bardzo zabawna – zdradziła Paris.

Kolekcja będzie dostępna od 28 lipca wyłącznie na Skims.com.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij