Znaleziono 0 artykułów
15.01.2022

Penélope Cruz premierowo w wiosennej kolekcji Chanel

15.01.2022
Fot. Getty Images

Penélope Cruz jest ambasadorką Chanel od 2018 roku, zrozumiałe więc, że na większość oficjalnych wyjść wybiera kreacje właśnie tego francuskiego domu mody. Zaszczytny tytuł wiąże się z określonymi przywilejami – laureatka Oscara wiele projektów może nosić przedpremierowo. W programie Jamesa Cordena zachwyciła w dziewczęcej sukience z kolekcji Chanel na wiosnę-lato 2022.

W kolekcji na wiosnę-lato 2022 dyrektorka kreatywna Chanel Virginie Viard inspiruje się stylem retro – sięga do archiwów domu mody i interpretuje motywy z przełomu lat 80. i 90. Najnowsze projekty są radosne, pełne młodzieńczej świeżości, ale dzięki wykorzystaniu klasycznych fasonów odpowiednie dla różnych grup wiekowych. Nosić je będą młode klientki z pokolenia Z, ale i dojrzałe fanki marki.

Chanel wiosna-lato 2022 /(Fot. Imax Tree)

Dowód? Stylizacja laureatki Oscara i ambasadorki Chanel Penélope Cruz, w której pojawiła się w programie Jamesa Cordena. Aktorka zachwyciła w uszytej z tweedu, pastelowej sukience mini. Model, który na wybiegu zaprezentowano w połączeniu z dużą torbą i marynarką bez klap, ma ciekawy, przedłużony tył i okrągły dekolt. Uzupełnieniem świetnego looku były sandały na platformie pokryte logo Chanel – z pewnością będą jednym z najbardziej pożądanych modeli nadchodzącej wiosny.

 

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij