Znaleziono 0 artykułów
28.10.2022

Penélope Cruz w cekinowym komplecie Chanel

28.10.2022
Penélope Cruz na konferencji prasowej filmu „L’immensita” w Madrycie (Fot. Getty Images)

Na konferencji prasowej filmu „L’immensita” w Madrycie Penélope Cruz pokazała się w cekinowym komplecie od Chanel. Po raz kolejny udowodniła, że jest najlepszą ambasadorką francuskiego domu mody. 

Sezon imprez zbliża się wielkimi krokami. Na wieczorne wyjścia świetnie sprawdzą się kreacje z cekinami. Inspiracji możemy poszukiwać u gwiazd. Blask kochają Nicole Kidman, Amal Clooney, Natalie Portman, Anne Hathaway, księżna Kate Middleton, a także Penélope Cruz.  

W czwartek, 27 października, hiszpańska piękność postawiła na cekinowy komplet od Chanel. Garsonkę, obszytą złotymi lamówkami, zestawiła z minispódniczką i połyskliwym topem. Stylizację uzupełniła czarnymi sandałkami na obcasie, skórzaną torebką francuskiego domu mody i okrągłymi kolczykami.  

Penélope Cruz na konferencji prasowej filmu „L’immensita” w Madrycie (Fot. Getty Images)

W takiej kreacji promowała film „L’immensità” w reżyserii Emanuela Crialesego. Osadzona w Rzymie lat 70. minionego wieku fabuła, śledzi losy nieszczęśliwego małżeństwa. Biznesmen Felice (Vincenzo Amato) zdradza żonę Clarę (Penélope Cruz) ze swoją sekretarką. Nieszczęśliwa kobieta poświęca uwagę trójce dzieci. Szczególnie porozumienie łączy ją z 12-letnią córką Adrianą (Luana Giuliani), która odkrywa, że jest transpłciowa i zmienia imię na Andrea.  

Clara i Adriana uwięzione są w swoich ciałach, w tej rodzinie i w domu. Nie mają planu B, nie mają dokąd uciec. Jedyną odskocznią jest telewizja, dzięki której mogą zbliżyć się do sztuki. Moja bohaterka doświadcza takiej dawki opresji, że nie może tego dłużej znieść. Każdego dnia udaje przed swoimi dziećmi, że wcale nie jest tak źle, jak im się wydaje. W pewnym momencie popada w głęboką depresję. Musi wyjechać do kliniki i odseparować się od rodziny. To była przejmująca scena, bo tak bardzo odzwierciedla realia panujące dzisiaj w wielu rodzinach. Na świecie żyje wiele kobiet uwięzionych w swoich domach. Sama znam kilka takich strasznych historii powiedziała Penélope Cruz podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji, gdzie film „L’immensità” miał swoją premierę.  

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij