Znaleziono 0 artykułów
21.01.2022

Philippine Leroy-Beaulieu z „Emily w Paryżu” w przezroczystej kreacji

21.01.2022
Fot. Getty Images

Philippine Leroy-Beaulieu, francuska aktorka, która gra surową szefową Sylvie Grateau w serialu „Emily w Paryżu” pojawiła się na pokazie AMI podczas paryskiego tygodnia mody. Wybrała na tę okazję odważną, prześwitującą kreację.

Na pokazie marki AMI oczy wszystkich zwrócone były na Philippine Leroy-Beaulieu. Odważny look 58-letniej aktorki był sporym zaskoczeniem. Leroy-Beaulieu założyła przezroczystą, opinającą sukienkę w kolorze butelkowej zieleni. Długie rękawy kreacji, przedłużone przy nadgarstkach, rozszerzały się, opadając do kolan. Sukienka o długości 7/8 odsłaniała czarne sandałki na obcasie z kwadratowym czubkiem. Do tak efektownej, transparentnej kreacji Philippine założyła długi diamentowy kolczyk. Na tle kreacji wybijał się również czerwony manikiur – bardzo w paryskim stylu.

Postać grana przez Philippine w „Emily w Paryżu” to Sylvie Grateau, surowa i oschła szefowa tytułowej bohaterki, znana z ciętego języka i świetnego stylu. Choć kojarzona bardziej z ołówkowymi spódnicami za kolano i koszulami, to i Sylvie równie dobrze mogłaby założyć transparentną kreację na jeden z licznych eventów, na których regularnie się pojawia.

W drugim sezonie „Emily w Paryżu”, który miał premierę pod koniec grudnia 2021 roku, Sylvie spotyka się z fotografem, który robił zdjęcia na jednej z imprez zorganizowanych przez jej agencję. Romans najpierw rozwija się w ukryciu – w idealnym paryskim świecie serialu związek kobiety z dużo młodszym mężczyzną nie jest codziennością.

Fani „Emily w Paryżu” z niepewnością czekali na informację o kolejnym sezonie produkcji Netflixa. Niedawno, ku radości widzów, platforma potwierdziła, że powstanie nie tylko trzeci, ale i czwarty sezon serialu.

 

Zuzanna Zasada
Proszę czekać..
Zamknij