Znaleziono 0 artykułów
10.06.2021

Pierwsza kolekcja kostiumów kąpielowych Sleeper

10.06.2021
Fot. Ania Brudna

Ukraińska marka zasłynęła imprezowymi piżamami. Oksymoron? Niekoniecznie! Teraz otwiera nowy rozdział kolekcją kostiumów kąpielowych. Podobnie jak piżamy, mogą występować w różnych rolach.

Pierwsza kolekcja kostiumów kąpielowych ukraińskiej marki ma być uzupełnieniem linii Athleisure. Projektantki stawiają na jednolite modele w intensywnych kolorach, urozmaicane oryginalnymi detalami. Patrząc na falbaniaste ramiączka i paski w talii, nie sposób nie pomyśleć o retro modelach, w jakich w latach 80. trenowały Cher i Jane Fonda, a nieco później wskrzeszała „Żona Beverly Hills” Lisa Rinna.

Fot. Ania Brudna

Okazuje się, że nostalgia za stylem sprzed lat była dla projektantek Sleeper punktem wyjścia do stworzenia kolekcji. Stworzyły modele z pogranicza strojów kąpielowych i body, w których można się kąpać albo nosić na co dzień i na imprezy. Przywołują kadry z filmu „Flashdance”, zachęcając, by nakładać kostiumy na ulubione legginsy.

Fot. Ania Brudna

Stroje zostały uszyte z certyfikowanego poliestru z recyklingu, a większość falbaniastych detali (jak chociażby baskinki) można odpinać, zamieniając zwariowany strój w jego nieco bardziej minimalistyczną wersję.

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij