Znaleziono 0 artykułów
13.08.2021

Florence Pugh na planie filmu „The Wonder”

13.08.2021
Fot. Materiały prasowe Netflix

Thriller psychologiczny „The Wonder” powstał na podstawie bestsellerowej książki „Cud” Emmy Donoghue. Reżyseruje Chilijczyk Sebastián Lelio, twórca nagrodzonej w 2017 roku Oscarem dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego „Fantastycznej kobiety”.  Premiera 16 listopada 2022 roku na platformie Netflix. 

Akcja rozgrywa się w XIX wieku w irlandzkim miasteczku Midlands. Oś fabuły stanowią losy 11-letniej Anny O’Donnel, która w ramach postu głodzi się, ale pozostaje zdrowa. Dziewczynka je tylko to, co nazywa „manną z nieba”. Do wioski przybywa pielęgniarka Lib Wright (Florence Pugh), która ma sprawdzić, czy Anna nie jest oszustką.

Na zdjęciu widzimy gwiazdę „Małych kobietek” stojącą na tle zamglonego cmentarza w Irlandii. Pugh ma na sobie niebieską sukienkę z epoki wiktoriańskiej i tajemniczo spogląda w stronę kamery.  „Cóż za niesamowita historia, którą możemy opowiedzieć. Jaka wspaniała ekipa, z którą pracujemy i fantastyczny reżyser Sebastian Lelio, który nas prowadzi! To będzie świetna zabawa” - napisała aktorka na Instagramie.  

Na ekranie zobaczymy również: Toma Burke, Elainę Cassidy, Kílę Lord Cassidy, Dermota Crowleya, Bríana F. O’Byrne'a, Davida Wilmota i Ciarana Hindsa.

 

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij