Znaleziono 0 artykułów
18.10.2019

Dawid Podsiadło akustycznie

18.10.2019
(Fot. Michał Murawski)

Piosenkarz udostępnił wideo z nową aranżacją utworu „Najnowszy klip”. Teledysk ma promować zbliżającą się trasę koncertową artysty „Leśna muzyka”.

Podczas wspólnego koncertu z Taco Hemingwayem na Stadionie Narodowym, Dawid Podsiadło zapowiedział fanom, że spotkają się ponownie. Artysta dotrzymał obietnicy, na początku października ogłaszając nowe tournée, „Leśną muzykę”, która wystartuje już w przyszłym roku. Specjalnie na tę okazję piosenkarz przygotował nowe aranżacje swoich piosenek, które promują klipy z nagranych na żywo sesji w Tatrach. 

 

W ubiegłym tygodniu artysta udostępnił akustyczny klip do „Matyldy”, a dziś do sieci trafił teledysk do „Najnowszego klipu”. Podsiadło w otoczeniu zespołu daje popis swoich wokalnych umiejętności. „Najnowszy klip” to singiel z albumu „Małomiasteczkowy”, który zdobył status diamentowej płyty i zapewnił artyście Fryderyka.

„Leśna muzyka” będzie pierwszą akustyczną trasą koncertową Podsiadły w karierze. Bilety wyprzedały się w rekordowym tempie – ponad 30 tysięcy biletów na 31 koncertów rozeszło się w kilka minut. Trasa ma być również związana z niezwykle aktualnym tematem ochrony środowiska i zmian klimatycznych. Piosenkarz będzie zachęcał fanów do dbania o planetę i podejmowania świadomych decyzji. 

Wow. Znowu pobiliście wszystkie możliwe rekordy i ponad 30 tysięcy biletów trafiło do Was dosłownie w ciągu minut, czy...

Posted by Dawid Podsiadło on Friday, October 4, 2019

 

To drugi teledysk do piosenki „Najnowszy klip”. Pierwszy ukazał się na początku września. Wystąpiła w nim plejada polskich gwiazd: Tomasz Kot, Kasia Smutniak, Michał Żurawski, Maja Ostaszewska, Łukasz Simlat, Wojciech Żołądkowicz i Aleksandra Domańska.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij