Znaleziono 0 artykułów
09.01.2019

Polski hotel w prestiżowym przewodniku

09.01.2019
Raffles Europejski Warsaw (Fot. Materiały prasowe)

To kolejny sukces najbardziej luksusowego hotelu w Polsce. Tym razem Raffles Europejski Warsaw został wyróżniony przez magazyn „Tatler”.

Mimo iż pierwszych gości po ponownym otwarciu warszawski hotel przyjął dopiero w czerwcu 2018 roku, bardzo szybko przyciągnął uwagę nie tylko polskich, ale również światowych mediów. Już w sierpniu Raffles Europejski Warsaw znalazł się na liście „World’s Greatest Places 2018” magazynu „Time", stworzonej na bazie rekomendacji redaktorów i ekspertów uwzględniających destynacje podróżnicze z całego świata. 

Tym razem Raffles Europejski Warsaw zwrócił uwagę wydawnictwa Condé Nast Publications. Brytyjski magazyn „Tatler”, poświęcony modzie, lifestyle'owi oraz tematom społecznym, wyróżnił hotel w tegorocznym przewodniku „Tatler Travel Guide 2019”. Wydawany co roku jest częścią styczniowego wydania magazynu.

To kolejne ważne wyróżnienie dla warszawskiej lokalizacji, dzięki któremu Raffles Europejski Warsaw znalazł się wśród 101 najlepszych hoteli na świecie.

Otwarty po raz pierwszy w 1857 roku przyciągał wybitnych artystów tamtego okresu, takich jak Stanisław Witkiewicz czy Józef Chełmoński. Dzisiaj w jego odrestaurowanych wnętrzach znajdziemy nawiązania do bogatej historii Warszawy oraz około 500 dzieł sztuki współczesnej autorstwa polskich artystów, które powstały w XX i XXI wieku. 

Raffles Europejski Warsaw (Fot. Materiały prasowe)

 

Katarzyna Pietrewicz
Proszę czekać..
Zamknij