Znaleziono 0 artykułów
11.01.2022

Powstanie trzeci i czwarty sezon „Emily w Paryżu”

11.01.2022
(Fot. Materiały prasowe Netflix)

To już pewne! Netflix potwierdził, że powstanie trzeci i czwarty sezon „Emily w Paryżu”. Miłośnicy Amerykanki, która opuściła Chicago, aby rozpocząć pracę marzeń w stolicy mody, będą mogli śledzić jej dalsze przygody. Premiera nowych odcinków nie jest jeszcze znana. 

Netflix wie, jak robić noworoczne prezenty. 10 stycznia na Instagramie giganta streamingowego pojawił się krótki klip ze scenami z „Emily w Paryżu”. Widzimy w nim komunikat: „Nowy Rok, nowe możliwości. Emily powraca w sezonie 3. i 4”. Fani serialu nie kryją zachwytu: „Nie mogę się doczekać!”, „Taaak!”, „Wspaniale!” – piszą w komentarzach. 

Z kontynuacji serii cieszy się także odtwórczyni głównej roli Lily Collins. Na swoim instagramowym koncie zamieściła zdjęcie, na którym pozuje w koszulce z podobizną Emily. „Obudziłam się wcześnie, aby przekazać wam BARDZO ekscytujące wieści... „Emily w Paryżu” powraca w sezonach 3 i… 4.!!!!! Naprawdę kocham was wszystkich, wielkie dzięki za niesamowite wsparcie. Nie mogę się już doczekać. Merci Beaucoup!!!...” – napisała aktorka. 

Serial „Emily w Paryżu” zadebiutował na Netfliksie 2 października 2020 roku i okazał się międzynarodowym hitem. Za kamerą serialu stanął Darren Star, reżyser kultowego „Seksu w wielkim mieście”, a kostiumy kompletowała Patricia Field

Poznajemy losy Amerykanki Emily Cooper, która opuszcza Chicago, aby rozpocząć wymarzoną pracę w stolicy mody. Bohaterka nie zna francuskiego i paryskich zwyczajów, co oczywiście prowadzi do wielu nieporozumień. Jak to w komediach romantycznych, obok perypetii związanych z życiem w Paryżu, śledzimy także burzliwe romanse ambitnej Emily.

Kolejny serial Darrena Stara, długo utrzymywał się na pierwszym miejscu najchętniej oglądanych produkcji Netfliksa, więc gigant streamingowy zdecydował się na drugi sezon, który miał premierę 22 grudnia 2021 roku. W ostatnim odcinku serii Emily dzwoni do swojej szefowej Sylvie (Philippine Leroy-Beaulieu), aby poinformować ją o swojej decyzji, dotyczącej kontynuowania pracę w Paryżu. – Cześć Sylvie, to ja. Podjęłam decyzję. – mówi Emily tuż przed pojawieniem się napisów końcowych. Czy Amerykanka pozostanie we Francji? Miejmy nadzieję, że Netflix nie każe nam zbyt długo czekać na odpowiedź!

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij