Znaleziono 0 artykułów
22.11.2022

Wszystko, co wiemy o trzecim sezonie serialu „Biały Lotos”

22.11.2022
Jennifer Coolidge jako Tanya McQuoid w drugim sezonie „Białego Lotosu” (Fot. Materiały prasowe / HBO Max)

To już pewne! HBO potwierdziło, że powstanie trzeci sezon serialu „Biały Lotos”. Akcja pierwszego sezonu toczyła się na Hawajach, drugiego na Sycylii. Gdzie tym razem będą wypoczywać bohaterowie serii?

Na pewno w jednej z głównych ról ponownie zobaczymy gwiazdę dwóch poprzednich sezonów, Jennifer Coolidge, która za rolę Tanyi McQuoid w pierwszym sezonie otrzymała nagrodę Emmy. Reszta obsady pozostaje nieznana. Nie wiemy też, kiedy odbędzie się premiera trzeciego sezonu „Białego Lotosu”.

Szczegóły fabuły też pozostają nieznane, tak było oczywiście również przed premierami dwóch poprzednich sezonów. Ale wiadomo, że twórcą pozostaje Mike White, odpowiedzialny również za błyskotliwe dialogi w serialu, wnikliwe przedstawianie relacji, nieoczywiste rozwiązania fabularne.
Mówi się, że być może akcja toczyć się będzie w Azji.

Fabuła pierwszego i drugiego sezonu „Białego Lotosu”

Pierwszy sezon „Białego Lotosu” ukazał się na platformie HBO Max w lipcu 2021 roku. Poznaliśmy grupę zamożnych ludzi, którzy spędzali wakacje w eksluzywnym kurorcie na Hawajach. Z czasem okazuje się jednak, że idylliczne miejsce skrywa mroczne sekrety. Produkcja Mikea White stała się hitem i zdobyła aż 10 statuetek Emmy. Zdecydowano się zatem na kolejny sezon. Tym razem akcja dzieje się w hotelu White Lotus na Sycylii, gdzie ponownie nie brak intryg, zdrad i zbrodni.

Fabuła trzeciego sezonu „Białego Lotosu”

Kiedy wspomnimy skromne początki „Białego Lotosu”, nie sposób nie zachwycić się tym, że Mikeowi udało się stworzyć jeden z najgłośniejszych i najbardziej cenionych przez krytyków seriali. Jego odwaga w eksplorowaniu ludzkiej psychiki połączona z humorem sprawia, że znów chcemy przenieść się do wykreowanego przez niego świata. Jesteśmy podekscytowani wspólną pracą nad trzecim sezonem – powiedziała Francesca Orsi, wiceprezeska HBO do spraw programów i szefowa działu seriali i filmów HBO.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij