Znaleziono 0 artykułów
02.10.2020

Poznaj zwycięzców trzeciej edycji Shopping Experience powered by „Vogue Polska”

02.10.2020
(Fot. Luka Łukasiak)

Tegoroczna edycja wydarzenia organizowanego przez „Vogue Polska” wspólnie z Galerią Mokotów odbyła się pod hasłem „Pokaż swój talent”. Osoby pragnące związać przyszłość z branżą mody pod czujnym okiem jury rywalizowały w pięciu kategoriach. Poznajcie laureatów konkursu.

18 i 19 września przestrzeń The Designer Gallery w Galerii Mokotów zamieniła się w miejsce kreatywnych zmagań. Finaliści, których zaprosiliśmy do udziału w konkursie po przeglądzie wcześniej przesłanych portfolio, rywalizowali ze sobą w pięciu kategoriach: fotografia street style, ilustracja, stylizacja, beauty i open call. 

Finaliści w kategorii fotografia street style uwiecznili na zdjęciach najciekawsze stylizacje klientów Galerii Mokotów. Ilustratorzy przygotowali prace inspirowane produktami The Designer Gallery na urządzeniach Samsung Flip 2, podobnie jak uczestnicy warsztatów w kategorii stylizacja, których poprosiliśmy o przygotowanie moodboardów. Finaliści kategorii beauty wykonali z kolei makijaż na wcześniej zadany temat. Wyjątkową kategorią był open call, w którym Filip Niedenthal, Hanna Rydlewska i Kasia Sokołowska odbyli indywidualne rozmowy z każdym z uczestników. Zobaczcie prace uczestników, które zdobyły największą liczbę głosów i uznanie jury.

KATEGORIA FOTOGRAFIA STREET STYLE

Anna Konieczna

KATEGORIA ILUSTRACJA

Weronika Kuc

KATEGORIA STYLIZACJA

Karolina Adamska

KATEGORIA BEAUTY

Władek Klinczuk

KATEGORIA OPEN CALL

Borys Slobodianiuk

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij