Znaleziono 0 artykułów
06.02.2020

Primark otworzy drugi sklep w Polsce

06.02.2020
(Fot. materiały prasowe)

Choć pierwszy w Polsce sklep irlandzkiej sieciówki, który powstaje w warszawskiej Galerii Młociny, nie został jeszcze otwarty, to już ogłoszono lokalizację drugiego butiku. Zacznie działać w Poznaniu w 2021 roku.

Pierwsza informacja o tym, że Primark zawita do Polski, pojawiła się już pod koniec 2018 roku. Wtedy również zapowiedziano, że pierwszy sklep irlandzkiej sieciówki powstanie w warszawskiej Galerii Młociny. Datę otwarcia salonu zapowiedziano na wiosnę 2020 roku. Niedawno uruchomiono również polską stronę internetową sieci, na której już niedługo będzie można robić zakupy. Choć pierwszy sklep jeszcze nie został otwarty, Primark ogłosił już lokalizację drugiego. 

Sklep Primark w Lublanie (Fot. materiały prasowe)

Kolejny po warszawskim sklep powstanie w centrum handlowym Posnania w stolicy Wielkopolski. Mieszkańcy Poznania będą jednak musieli trochę poczekać na zakupy – planowana data otwarcia drugiego polskiego sklepu to 2021 rok. Nowy sklep Primark ma liczyć ponad 3500 mkw. i mieścić się na dwóch piętrach. Podobnie jak w warszawskim sklepie, znajdziemy tu odzież damską, męską i dziecięcą, a także obuwie, akcesoria, bieliznę, a także meble i dekoracje do domu. Wedle zapowiedzi, w ofercie nie zabraknie produktów wykonanych z materiałów zrównoważonych, organicznych i pochodzących z recyklingu.

„Jest po prostu tani. To klucz do zrozumienia sukcesu Primarku, sieciówki, która w przyszłym roku ma zadebiutować na polskim rynku. Jak tani? Niełatwo znaleźć coś powyżej dziesięciu funtów, nietrudno natomiast za tę cenę skompletować całą stylizację, z butami i przyborami do makijażu włącznie. Ale nie tylko cena czyni cuda. Na fenomen tej marki składa się też nieustanna rotacja oferty, szybkie reagowanie na trendy i atrakcyjne wizualnie kąski, często inspirowane chodliwymi lookami wprost z wybiegów” – pisał Michał Zaczyński dla Vogue.pl, wyjaśniając fenomen irlandzkiej sieciówki.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij