Znaleziono 0 artykułów
31.05.2021

Redakcja poleca: Paryż z „Vogue Polska”, Lilou, Polène

31.05.2021
(Fot. Kuba Ryniewicz)

W nowy miesiąc wkraczamy z nową energią. Razem z „Vogue Polska” przenosimy się do Paryża, inwestujemy w biżuterię w formie talizmanów oraz oddajemy się wciągającej lekturze.

Magazyn: „Vogue Polska” czerwiec 2021

(Fot. Kuba Ryniewicz)

Paris! Paris! W czerwcowym wydaniu naszego magazynu Ola Rudnicka pozuje na paryskich ulicach w ubraniach z kolekcji Chanel Métiers dart 2021-2022. O najciekawszych miejscach w mieście nad Sekwaną, ulubionych markach i kosmetykach opowiadają nam francuskie it girls. Odwiedzamy także aktorkę i modelkę Gaię Weiss w jej paryskim mieszkaniu, z Danielem Roseberrym rozmawiamy o dziedzictwie domu mody Schiaparelli, a Piotr Zachara analizuje styl lewo- i prawobrzeżnego Paryża. A to tylko ułamek tego, co znajdziecie w najnowszym numerze „Vogue Polska”. Do kupienia w salonach prasowych oraz na Vogue.pl z dostawą do domu.

Moda: Torebka Polène

(Fot. Materiały prasowe)

Torebki francuskiej marki, założonej w 2016 roku przez dwóch braci i siostrę, przyciągają uwagę minimalistycznym dizajnem i perfekcyjnym wykonaniem. Na sezon wiosna-lato 2021 marka prezentuje aż trzy nowe modele: Numéro Dix w kształcie półksiężyca, inspirowany stylem jeździeckim, podobnie jak jego większa wersja, Numéro Dix Hobo, oraz model Numéro Onze o formie kuferka.

Biżuteria: Zawieszka tęcza Lilou

(Fot. Materiały prasowe)

 Zależało mi na stworzeniu talizmanu o bogatej symbolice, opartego na radosnej kolorystyce i wyzwalającego przyjemne odczucia – mówi Magdalena Mousson-Lestang, twórczyni marki Lilou. Tym razem słynąca z personalizacji marka prezentuje zawieszkę Rainbow. Możemy ją nosić na łańcuszku, sznurku i w formie kolczyków. Amulet w sam raz na Pride Month, miesiąc dumy poświęcony walce o prawa osób LGBTQ+.

Książka: „Niewidzialne życie Addie LaRue” V.E. Schwab

„Niewidzialne życie Addie LaRue” V.E.Schwab (Fot. Materiały prasowe)

Czy byłabyś w stanie zaprzedać duszę diabłu, żeby uniknąć niechcianego małżeństwa? We francuskim miasteczku w XVIII wieku Addie LaRue popełnia niewyobrażalny błąd. Zawiera umowę z ciemnością. Od tego dnia dziewczyna zyskuje wieczne życie, płacąc za to wysoką cenę. Nikt nie jest w stanie jej zapamiętać. Skazana na samotność Addie nie poddaje się – rozpoczyna walkę z cieniem. Minie 300 lat, zanim ktoś w końcu będzie mógł wymówić jej imię.

Katarzyna Pietrewicz
Proszę czekać..
Zamknij