Znaleziono 0 artykułów
27.09.2022

„Your Place Or Mine”: Reese Witherspoon i Ashton Kutcher razem w komedii romantycznej

27.09.2022
Reese Witherspoon (Fot. Getty Images)

Reese Witherspoon i Ashton Kutcher po raz pierwszy wystąpią razem w komedii romantycznej. Film „Your Place Or Mine” będzie miał premierę na Netfliksie w 2023 roku.

Reese Witherspoon i Ashton Kutcher podzielili się informacją na swoich Instagramach. W krótkim filmiku łączą się przez FaceTime. „Cieszysz się, że ogłosimy dziś premierę naszej komedii romantycznej?” – pyta Reese. „O, tak. Chodzi ci o „Your Place Or Mine”, które będzie można oglądać na Netfliksie już 10 lutego?” – odpowiada Ashton.

To pierwszy raz, kiedy Reese Witherspoon („Legalna blondynka”) i Ashton Kutcher („Pan i pani Kiler”) pojawią się razem na ekranie. Choć oboje mają za sobą liczne występy w komediach romantycznych, jeszcze nigdy nie tworzyli filmowej pary. W krótkim wideo, gwiazdor „Różowych lat 70.” pyta Reese, z kim najchętniej zagrałaby w tego typu produkcji. „Carey Grant albo Tom Hanks” – odpowiada aktorka i pyta Kutchera o to samo. „Z tobą” – żartuje Ashton, dodając, że ten tekst działał już wcześniej na Natalie Portman i Cameron Diaz, którym również partnerował w komedii romantycznej.

Oś fabuły „Your Place Or Mine” stanowi historia wieloletnich przyjaciół, Debbie i Petera.Każde z nich prowadzi inny tryb życia – Debbie szuka stabilizacji, zaś Peter preferuje huczne, nocne życie. Ich życie zupełnie się odmieni, gdy mężczyzna przyjedzie do Debbie, aby zaopiekować się jej synem.

„Your Place Or Mine” reżyseruje Aline Brosh McKenna („Crazy Ex-Girlfriend”). Na ekranie zobaczymy również między innymi Jesse Williams, Zoë Chao, Wesleya Kimmela, Griffina Matthewsa, Rachel Bloom i Stevea Zahna.

Premiera „Your Place Or Mine” na platformie Netflix została zaplanowana na 10 lutego 2023 roku.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij