Znaleziono 0 artykułów
11.02.2022

Rekordowe zainteresowanie kolekcją butów Sprandi

11.02.2022
Fot. Materiały prasowe

Kolekcjonerskie modele butów z kolekcji Green Series z autografem Young Leosi osiągnęły rekordowe ceny podczas aukcji internetowej. Najdroższy wylicytowano za 5 tys. złotych. Wszystkie zebrane środki marka przekazała na konto fundacji Inspiring Girls, która motywuje i wspiera dziewczęta w odważnym dążeniu do spełniania marzeń i osiągania celów.

Charytatywna licytacja kolekcjonerskich modeli butów Sprandi przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Sneakersy z autografem Young Leosi, idolki pokolenia Z, osiągały średnio cenę 1 tys. złotych za parę, a w rekordowym wydaniu sprzedały się nawet za 5 tys.

Sukces internetowej licytacji, podczas której łącznie udało się zebrać ponad kilkanaście tysięcy złotych, cieszy tym bardziej, że wszystkie środki zasilą konto fundacji Inspiring Girls, która wspiera młode dziewczyny w odważnym sięganiu po sukces. Ambasadorka Sprandi Young Leosia sama jest zresztą przykładem nie tylko nieprzeciętnego talentu, lecz także determinacji i nieustępliwości w spełnianiu marzeń.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij