Znaleziono 0 artykułów
14.05.2020

Reserved wspiera polskich artystów

14.05.2020
Renata Krawczyk dla Reserved

Z okazji premiery letniej kolekcji Scent of Summer, Reserved przygotowało serię darmowych wydarzeń online. Marka współpracuje z polskimi artystami, ilustratorami, muzykami i florystami. Wspólnie wspierają się w trudnym czasie pandemii.

W ramach akcji #ReservedForUs marka angażuje się w działania na rzecz społeczności. Do tej pory Reserved udzieliło wsparcia szpitalom, szyjąc i przekazując maseczki oraz zbierając środki ze sprzedaży kolekcji Joyful #EcoAware. Do końca maja można dołączyć do akcji – 10 proc. ze sprzedaży każdego produktu kolekcji zostanie przekazane na rzecz szpitali zakaźnych w Gdańsku i Krakowie.

Marka postanowiła wesprzeć także lokalnych artystów, którzy potrzebują pomocy w trudnym czasie. Zorganizowała event na Facebooku, w ramach którego gwiazdy wystąpią na koncertach live, a florystyki podzielą się wiedzą na temat kwiatów. Relację z wydarzenia będzie można obejrzeć na Instagramie marki za darmo.

Mateusz Suda dla Reserved

Już w najbliższy piątek, 15 maja o godzinie 17, wystąpi wokalistka Iga „Ofelia” Krefft. Tydzień później zagra Bovska, a w kolejnym tygodniu będzie można posłuchać Kasi Sawczuk. W niedzielę natomiast Anna Wojtała zaprosi na warsztaty z układania kompozycji kwiatowych. Będzie można nauczyć się, jak dobierać i przygotowywać kwiaty, czym kierować się przy wyborze wazonu oraz na czym polegają techniki florystyczne. Tydzień później Honorata Luchowska poprowadzi warsztat na temat plecenia kwiatowych wianków na głowę. O oprawę graficzną wydarzenia zadbali polscy ilustratorzy. Stworzyli specjalne kolorowanki, które można znaleźć w wyróżnionych relacjach na Instagramie Reserved. Internauci mogą pobrać je za darmo i stworzyć własne kreatywne kompozycje.

Magda Szklarczyk dla Reserved

 

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij