Znaleziono 0 artykułów
10.04.2020

Rihanna poprowadzi muzycznego live’a

10.04.2020
(Fot. Getty Images)

Gwiazda ogłosiła na swoim Instagramie, że już dzisiaj jej marka Fenty zorganizuje pierwszy Social Club. Wystarczy wypełnić formularz, aby uzyskać dostęp do „imprezy w twoim salonie”. Zagrają Octavian, Kitty Ca$h, Pedro i Stretch Armstrong.

Wokalistka, która właśnie pracuje nad kolejną płytą (ostatnią, „Anti”, wydała w 2016 roku), działa też prężnie w autorskiej marce Fenty. Jako że jednym z jej założeń jest tworzenie otwartej społeczności, gwiazda postanowiła  do swojego live’a na Instagramie zaprosić muzyków zarówno z Los Angeles, jak i z Londynu. W pierwszym Fenty Social Clubie online, Rihanna podzieli się ulubionymi setami, a może nawet zaskoczy fanów swoją obecnością. Jak można do tej imprezy dołączyć? Wystarczy telefon z dostępem do Instagrama, gdzie Fenty opublikowało już link do krótkiego formularza. Po wypełnieniu ankiety każdy dostanie zaproszenie do wydarzenia, niezależnie od wieku, rasy, czy wyznań.
 
Fot. materiały prasowe

„Inicjatywa jest okazją do celebrowania najnowszej kolekcji Fenty z użyciem imitacji skóry” – pisze Rihanna. Inspiracją były luźne uniformy. Marka podkreśla, że limitowana kolekcja stanowi hołd dla indywidualizmu. W czasach niepewności, marka dzieli się stylizacjami, które oferują świeże spojrzenie na dotychczasowe trendy.

#FENTYSocialClub to inicjatywa, która podkreśla jednoczącą siłę muzyki. Od amerykańskich DJ-ów, takich jak Kitty Ca$h i Pedro, aż po brytyjskiego rapera Octaviana, wydarzenie Rihanny nie zna granic – ani terytorialnych, ani gatunkowych. Już w piątek, 10 kwietnia, o godzinie 18 będzie można dołączyć do Social Clubu na instagramowym livie.

Jeżeli interesuje was misja marki Fenty, odsyłamy do artykułu pod linkiem.

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij