Znaleziono 0 artykułów
12.05.2023

Rihanna nową fryzurą powraca do grzywki z początku kariery

12.05.2023
(Fot. Getty Images)

Rihanna zaprezentowała nową fryzurę – długie proste włosy z postrzępioną grzywką. Cięcie jest nowe, a jednocześnie przypomina uczesanie wokalistki z początków jej kariery.

Rihanna, znana z tego, że wyjątkowo sprawnie operuje swoim wizerunkiem, w ciągu ostatnich 18 lat, czyli od premiery jej debiutanckiego albumu, nosiła już niezliczone fryzury, wielokrotnie zmieniała kolor włosów. Na początku kariery muzycznej pokazywała się na scenie z subtelnymi falami, sięgającymi ramion. W latach 2000. nosiła długą prostą grzywkę z dłuższymi pasmami po bokach twarzy, opadającymi na policzki. Właśnie to cięcie przypominało jej dzisiejszą fryzurę. Kasztanowe włosy zakrywały jej czoło podczas wielu koncertów, między innymi na świątecznym „Z100's Jingle Ball” w 2005 roku.

(Fot. materiały prasowe)

W roku 2007 Rihanna pokazywała się już z asymetrycznym bobem z długą grzywką; z taką fryzurą pojawiła się na gali MTV Movie Awards. Na uroczyste okazje czarne włosy gwiazdy układane były w tamtym czasie w sprężyste loki. W następnym sezonie miała cięcie pixie, a w 2009 roku czarny kolor zmieniła na blond.

Miała też mocno kręcone włosy w odcieniu burgundowym, rudy długi bob, postrzępioną długą grzywkę w odcieniu blond, ale z ciemnymi pasemkami, czarne długie włosy z delikatnymi falami, zaczesane na jedną stronę albo spinane we fryzury w stylu retro, jasne refleksy na brązowych długich włosach, mullet w czerni, drobne loki, warkoczyki – wszystkie te style, wiele ich wersji, zaprezentowała w ciągu dekady.

Wraz z nadejściem wiosny 2023 roku zdecydowała się na powrót do długiej postrzępionej grzywki. Metamorfozą pochwaliła się na Instagramie, publikując serię zdjeć, na których pozuje wśród rozrzuconych kartek papieru, we wnętrzu, które może przypominać biuro. „It’s giving…call HR!! #5yearsofSAVAGEX” – podpisała post. Do sesji założyła czarny komplet z kolekcji Savage x Fenty.

Rihanna założyła Savage x Fenty pięć lat temu, 11 maja 2018 roku. Inkluzywne projekty i pomysłowe kampanie budowały wizerunek marki, ale również jej silną pozycję. W kolekcjach brandu pojawiają się biustonosze w dużych rozmiarach, zmysłowa bielizna, wygodne ubrania domowe i odzież do aktywnego spędzania czasu.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij