Znaleziono 0 artykułów
14.12.2021

Luksus nowej generacji: Rolls-Royce Black Badge Ghost

14.12.2021
Fot. materiały prasowe

23 listopada odbyła się polska premiera najnowszego modelu Rolls-Royce’a z rodziny Black Badge. Ghost to auto stworzone z myślą o klientach oczekujących luksusu najwyższej jakości.

Świat się zmienia, a wraz z nim pojęcie luksusu. Wie o tym Rolls-Royce, który od przeszło stu lat znajduje się w awangardzie, wyznaczającej kierunek całej branży. Z myślą o nowym pokoleniu kierowców marka stworzyła rodzinę Black Badge. Jej najnowszą odsłoną jest Rolls-Royce Black Badge Ghost. 23 listopada w warszawskim ATM Studio odbyła się polska premiera luksusowego modelu.

Fot. materiały prasowe

Przestrzeń zaaranżowano na wzór modnych klubów muzycznych, a gości obowiązywał dress code „Inspired by Black Badge”. To ukłon w stronę nowej generacji klientów, którzy oczekują luksusu najwyższej jakości. Rolls-Royce Black Badge Ghost został stworzony właśnie z myślą o nich. To auto dla tych, którzy wiedzą, czego chcą, nie boją się wyzwań i chętnie przełamują schematy.

Nowa limuzyna Rolls-Royce łączy przeszło stuletnią tradycję marki z oczekiwaniami nowego pokolenia. Tak wygląda luksus przyszłości.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij