Znaleziono 0 artykułów
04.11.2022

Holistyczne produkty marki Handy Lab

04.11.2022
Fot. Materiały prasowe

Handy Lab przypomina, żeby jesienią zadbać nie tylko o nasze ciało, ale także duszę. Produkty marki nawilżają, odmładzają i regenerują. 

Handy Lab proponuje holistyczne podejście do tematu zdrowia i pielęgnacji. Na spotkaniu prasowym ekspertka Polskiego Instytutu Refleksologii Urszula Baranowska-Delattre wyjaśniła, że na dłoniach każdego człowieka znajdują się refleksy – zakończenia nerwowe odpowiadające konkretnym częściom ciała. Ich odpowiednia stymulacja pomaga w regeneracji i leczeniu chorób.

Spotkanie prasowe Handy Lab (Fot. Materiały prasowe)

Z pomocą przychodzą więc produkty Handy Lab, które zapewnią skórze odżywienie oraz doskonale sprawdzą się do wszelkich zabiegów i rytuałów SPA dla dłoni. Maska z hialuronem intensywnie nawilży i wygładzi skórę, a zawarty w niej olej makadamia zapewni uczucie miękkości. Maska z retinolem to wybór idealny na jesień – produkt ten zapewnia odmłodzenie, regenerację oraz spowalnia proces starzenia się skóry.

Produkty zawierają najważniejsze składniki chroniące skórę: filtr SPF 20, olejek jojoba bogaty w witaminy A i E, witaminę C oraz rokitnik będący naturalnym blokerem szkodliwego promieniowania UVA i UVB.

Fot. Materiały prasowe

Choć Handy Lab to młoda marka, od niedawna dostępna na rynku, zdążyła już zgarnąć wiele prestiżowych nagród. Jej produkty znajdziemy w drogeriach Rossmann i Super-Pharm na terenie całej Polski oraz na stronach Douglas i Nutridome.

Agnieszka Brzostowska
Proszę czekać..
Zamknij