Znaleziono 0 artykułów
05.09.2022

Sadie Sink w tiulowej, lawendowej sukni od Alexandra McQueena na festiwalu w Wenecji

05.09.2022
Sadie Sink podczas 79. Festiwalu w Wenecji (Fot. Getty Images)

Sadie Sink, znana z roli Max w serialu „Stranger Things”, na festiwalu w Wenecji zachwyciła kreacją w stylu haute couture. Na premierę filmu „Wieloryb”, w którym gra razem z Brandonem Fraserem, zdecydowała się założyć tiulową suknię od Alexandra McQueena.

Kariera Sadie Sink nabiera tempa. Aktorka, znana głównie z roli buntowniczej Max ze „Stranger Things”, wystąpiła w najnowszym filmie Darrena Aronofsky’ego, „Wielorybie”. Młoda aktorka olśniła publiczność na czerwonym dywanie podczas festiwalu w Wenecji decydując się na lawendową suknię ze srebrnymi elementami. Kreacja marki Alexander McQueen, składała się z wielu warstw delikatnego tiulu, a także z inkrustowanego, metalicznego topu. Kreację uzupełnił delikatny makija, rozpuszczone włosy i sporej wielkości pierścionki.

Sadie Sink podczas 79. Festiwalu w Wenecji (Fot. Getty Images)

Nie był to pierwszy look od Alexandra McQueena, którym Sink olśniewała w Wenecji. Wcześniej tego samego dnia, podczas sesji zdjęciowej, miała na sobie białą sukienkę z ćwiekami, a także skórzane buty na platformie, także projektu domu McQueen.

„Wieloryb”, na podstawie scenariusza Samuela D. Huntera i w reżyserii Darrena Aronofsky’ego, wyprodukowało studio A24, odpowiedzialne za jedne z najoryginalniejszych projektów ostatnich lat, w tym za „X”, „The Lighthouse”, „Tajemnice Silverlake” czy „Zabicie świętego jelenia”. „Wieloryb” opowiada o cierpiącym na poważną otyłość nauczycielu angielskiego (w tej roli Brandon Fraser), który próbuje odbudować więź ze swoją nastoletnią córką, w którą wciela się Sink. W filmie grają również Hong Chau i Samantha Morton. Pierwsi recenzenci zachwalają obraz jako pokaz pierwszorzędnego aktorstwa.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij