Znaleziono 0 artykułów
24.09.2019

Saint Laurent otwiera kawiarnię w Paryżu

24.09.2019
Scenografia pokazu YSL na paryskim tygodniu mody w sezonie wiosna-lato 2018 (fot. Pascal Le Segretain/Getty Images)

W wyłożonym czarnym marmurem lokalu można spróbować najwyższej jakości kawy oraz lokalnych wypieków. Miejsce sprawdzi się z pewnością podczas rozpoczynającego się właśnie tygodnia mody.

Minimalistyczne wnętrze oświetlone neonowym światłem, wyłożony czarnym marmurem bar i dwa duże lustra – kawiarnia Saint Laurent to zaproszenie do estetycznego uniwersum marki. Nowy lokal otworzył swoje podwoje przy ulicy Saint Honoré w prestiżowej dzielnicy Paryża, niedaleko ogrodów Tuileries. W menu znajdziemy różne wariacje kawowe (przygotowane na słynnym już ekspresie Faema 61), podawane w kubkach z logo domu mody oraz francuskie wypieki i słodkości. 

Kawiarnia zostanie otwarta w Saint Laurent Rive Droite, czyli przestrzeni kreatywnej i zarazem concept storze, powstałym z inicjatywy dyrektora kreatywnego marki, Anthony’ego Vaccarello. W sklepie znajdziemy m.in. kolekcję vintage winyli, plakaty z muzami marki (w tym z Anją Rubik i Kate Moss), wybrane akcesoria, a nawet meble i dekoracje do domu. Na dodatek na każdego, kto zajrzą do kawiarni, żeby złapać kawę na wynos, na kubku czeka kod QR z dostępem do muzycznej playlisty marki.

Lokal otwarto w sam raz na rozpoczynający się paryski tydzień mody. Prognozy pogody nie są optymistyczne, dlatego entuzjastom mody bez wątpienia przyda się kubek równie gorącej, co luksusowej kawy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#SaintLaurent Rive Droite Le Café opening now

Post udostępniony przez Anthony Vaccarello (@anthonyvaccarello)

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij