Znaleziono 0 artykułów
22.03.2022

Sandra Bullock w różowej kreacji Elie Saab na premierze „Zaginionego miasta”

22.03.2022
Fot. Getty Images

W poniedziałek 21 marca Sandra Bullock pojawiła się na premierze filmu „Zaginione miasto” w Regency Village Theatre w Los Angeles. Aktorka miała na sobie misternie zdobioną, cieniowaną suknię Elie Saab z kolekcji haute couture wiosna-lato 2022. 

Na premierze filmu, w którym gra główną rolę, aktorka pojawiła się różowej sukni z głębokim dekoltem z kolekcji Elie Saab haute couture wiosna-lato 2022. Cieniowana kreacja w tonach fuksji, którą wybrała stylistka aktorki, Elizabeth Stewart, była w całości wyszywana jedwabnym tiulem i mikrokryształkami. Ciekawie komponowała się z dopasowaną czarną marynarką tej samej marki i długimi skórzanymi kozakami na obcasie sięgającymi aż za kolano. Za fryzurę – idealnie wyprostowane włosy, odpowiadała Lona Vigi, natomiast podkreślający urodę aktorki makijaż wykonała Sabrina Bedrani.

Fot.Getty Images

Film „Zaginione miasto” w reżyserii Adama i Aarona Nee to komedia romantyczna, w której pisarka Loretta Sage (Sandra Bullock) podczas trasy promującej swoją nową książkę przygodową, zostaje uprowadzona przez Fairfaxa (Daniel Radcliffe) – mężczyznę, który wierzy w świat przedstawiony w powieści pisarki. Z pomocą przychodzi jej model Alan (Channing Tatum). Cała trójka przeżyje przygodę, która z każdą minutą coraz bardziej będzie przypominała tę przedstawioną w książce. Oficjalna polska premiera filmu zapowiedziana jest na 1 kwietnia.

Weronika Kochel
Proszę czekać..
Zamknij