Znaleziono 0 artykułów
15.06.2022

Sara James: Polka podbija amerykańską scenę muzyczną

15.06.2022
(Fot. materiały prasowe)

Pierwszy występ 14-letniej Sary James zapewnił jej owację na stojąco i natychmiastowy awans do ćwierćfinału konkursu „America’s Got Talent”. Teraz młoda piosenkarka zawalczy o główną nagrodę w talent show. Kim jest utalentowana wokalistka?

Choć niedawno skończyła 14 lat, Sara James już może pochwalić się nie lada osiągnięciami. Pochodząca z polsko-nigeryjskiej rodziny nastolatka dorastała w domu wypełnionym muzyką, po części za sprawą taty, również artysty. James zadebiutowała w programie „The Voice Kids”, gdzie zachwyciła zarówno widzów, jak i jurorów, ostatecznie wygrywając czwartą edycję konkursu. Nastolatka może również poszczycić się drugim miejscem w ubiegłorocznej Eurowizji Junior. A lista jej osiągnięć wciąż się wydłuża.

 

Teraz James może dopisać do niej również świetny występ w programie „America’s Got Talent”. Udział w castingu do jednego z najważniejszych talent shows muzycznego świata był spełnieniem jej marzeń: – Mówi się, że Ameryka to kraj marzeń. Przyjechałam sprawdzić, czy to prawda – powiedziała przed występem. Piosenkarka wybrała utwór Billie Eilish „Lovely”, a jej wykonie zachwyciło jurorów do tego stopnia, że sam Simon Cowell, najsurowszy z czwórki, postanowił zapewnić jej natychmiastowy awans do ćwierćfinału konkursu.

Dobra passa wokalistki trwa. Sara James po raz kolejny oczarowała amerykańską publiczność i głosami telewidzów zakwalifikowała się do ścisłego finału jednego z największych talent show na świecie. Jej interpretacja piosenki „Rocket Man” Eltona Johna ponownie zapewniła jej owacje na stojąco i uznanie jurorów.

 

Wielki finał konkursu planowany jest na 13 września. Jaką piosenkę wokalistka wybierze na tę okazję? Czy po raz kolejny zachwyci amerykańskich widzów i zapewni sobie zwycięstwo? Przekonamy się już niebawem.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij