Znaleziono 0 artykułów
15.11.2022

Carrie Bradshaw w drugim sezonie „I tak po prostu...”: Cała w szarości

15.11.2022
Sarah Jessica Parker na planie „I tak po prostu…” (Fot. Getty Images)

Do sieci trafiły nowe zdjęcia z planu drugiego sezonu „I tak po prostu…”. Sarah Jessica Parker jako Carrie Bradshaw ubrana jest od stóp do głów w szarość – jeden z najmodniejszych kolorów jesieni 2022.

Na oficjalnym profilu serialu „I tak po prostu…” na Instagramie zamieszczono kilka nowych zdjęć z Carrie Bradshaw. Felietonistka, autorka książek, a także podcastów, serialowa ikona stylu, tym razem postawiła na szary total look.

Założyła długi płaszcz w drobną kratkę, spodnie rybaczki oraz kamizelkę w jasnym odcieniu szarości, grafitowe podkolanówki albo rajstopy z ażurowym wzorem oraz czarne czółenka na obcasie. Na ramieniu ma jasną płócienną torbę na książki, a w dłoni trzyma małą połyskującą czarną torebkę.

To kolejny raz, kiedy Sarah Jessica Parker jako Carrie Bradshaw przełamuje styl, z którego jej bohaterka jest najbardziej znana – pełen różnych barw oraz zabawnych dodatków.

Na monochromatyczny zestaw styliści serialu postawili już wcześniej podczas pracy nad nowym sezonem – gwiazda „I tak po prostu…” została sfotografowana na planie w fuksjowej kreacji. Czy to oznacza, że wizerunek Carrie wchodzi na zupełnie nowy poziom?

Agnieszka Brzostowska
Proszę czekać..
Zamknij