Znaleziono 0 artykułów
16.07.2021

Inspirująca stylizacja: Sarah Jessica Parker w bieli

16.07.2021
Sarah Jessica Parker (Fot. Getty Images)

Prace na planie kontynuacji „Seksu w wielkim mieście” zatytułowanej „And Just Like That”, ruszyły pełną parą, a wraz z nimi niekończąca się rewia mody głównych bohaterek, która trwa także po wyłączeniu kamer. W czwartek Sarah Jessica Parker, serialowa Carrie Bradshaw przechadzała się po Nowym Jorku w dwóch stylizacjach w bieli. Czyżby aktorka złamała złotą zasadę swojej bohaterki: „Nigdy nie będę tą kobietą z perfekcyjną fryzurą, która może nosić jasne kolory bez obawy, że się poplami”?

Patrząc na najnowsze fotografie z planu „And Just Like That…”, można odnieść wrażenie, że przez 17 lat od emisji ostatniego odcinka „Seksu w wielkim mieście”, niewiele się zmieniło. Choć zgodnie z zapowiedziami producentów, świat Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon) i Charlotte (Kristin Davis), zostanie przedstawiony z zupełnie innej perspektywy, panna Bradshaw znów przemierza Manhattan w eklektycznych kombinacjach różnych stylów.

(Fot. Getty Images)

Lniany kombinezon w kolorze złocistego beżu zestawia z satynowym żakietem malowanym w oranżowe dalie, naręczem toreb na pasku (każda przypomina jubilerskie dzieło sztuki) i jak dawniej – fantazyjnym nakryciem głowy. Tym razem kowbojski kapelusz zastąpiła rafiową czapką Robin Hooda ze szkarłatnym pióropuszem. Jedyne zmiany można dostrzec w obuwiu. Jak na razie nie pojawiły się ukochane Manolo Blahniki z diamentową sprzączką. Zamiast nich Carrie nosi tęczowe sandałki oraz szpilki w stylu mary jane.

Rewia mody trwa także po wyłączeniu kamer. W czwartek Sarah została sfotografowana w różnych stylizacjach – w drodze na, a potem z planu. Na pierwszą składała się sukienka na ramiączkach skryta pod obszerną dresową bluzą, skórzane pantofelki, cekinowa torebka oraz masywne okulary. W drugiej biel Sarah uzupełniła kolorami. Barwną sukienkę zestawiła z klasyczną koszulą w rozmiarze oversize, niebotycznie wysokimi platformami w odcieniu starego złota i wypełnioną po brzegi bawełnianą torbą, być może z kolejnymi parami butów, bo zgodnie z maksymą Carrie: „tych nigdy zbyt dużo”.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij