Znaleziono 0 artykułów
16.04.2021

Aidan w kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”

16.04.2021
Kadr z serialu (Fot. materiały prasowe)

Choć w produkcji HBO „And Just Like That” zabraknie Mr. Biga, aktor John Corbett zapowiedział powrót innego byłego chłopaka Carrie.

Po ogłoszeniu wznowienia kultowego serialu opowiadającego o perypetiach czterech przyjaciółek z Nowego Jorku okazało się, że legendarna grupa powróci w zmienionym składzie. W „And Just Like That” zabraknie Samanthy Jones granej przez Kim Cattrall. Później świat obiegła informacja, że w obsadzie nie pojawią się także Mr. Big (Chris Noth), mąż Carrie (Sarah Jessica Parker) oraz partner Mirandy Hobbes (Cynthia Nixon), Steve Brady (David Eigenberg). Nieobecność ukochanego Bradshaw ma być powiązana z planami scenarzystów niedokończonego filmu „Seks w wielkim mieście 3” – bohater miał w nim umrzeć z powodu powikłań po ataku serca.

Kadr z serialu (Fot. materiały prasowe)

Jak podaje „Page Six” na horyzoncie znów zjawi się Aidan Shaw (John Corbett), producent mebli i były narzeczony Carrie, którego felietonistka ostatecznie zostawiła dla Biga. – Jestem bardzo podekscytowany. Myślę, że moja postać pojawi się w kilku odcinkach… – mówił Corbett w wywiadzie. Aktor odniósł się także do spekulacji na temat nieobecności Samanthy, która ma być spowodowana konfliktem Cattrall z Parker. – Nigdy nie zauważyłem żadnego napięcia na planie. Wszyscy zawsze byli serdeczni. Co ciekawe, informacja zbiegła się z oświadczeniem Chrisa Notha. Gwiazdor po raz kolejny zasugerował, że nie miałby nic przeciwko powrotowi do serialu. Czy Mr. Big jednak zawalczy o ukochaną?

Kadr z filmu (Fot. materiały prasowe)

„And Just Like That” nie ma jeszcze daty premiery.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij