Znaleziono 0 artykułów
27.05.2021

Mr. Big powraca

27.05.2021
(Fot. materiały prasowe)

Chris Noth, odtwórca roli Mr. Biga, wbrew wcześniejszym doniesieniom, jednak wystąpi w „And Just Like That”. – Bez naszego Biga nic by się nie udało – mówi Michael Patrick King, producent wykonawczy kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”.

Informacje o kluczowych zmianach w obsadzie kontynuacji „Seksu w wielkim mieście” wzbudziły sensację wśród fanów. Najpierw poinformowano, że kontraktu na 10-odcinkową produkcję nie podpisała Kim Cattrall, czyli serialowa Samantha Jones. Później pojawiły się spekulacje, że na ekran nie wróci także ukochany mąż Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), Mr. Big (Chris Noth). Lukę w sercu bohaterki miał wypełnić Aidan Shaw (John Corbett), który potwierdził udział w programie.

(Fot. materiały prasowe)

Wcześniejsze doniesienia okazały się nieprawdą. Jak podaje Michael Patrick King, producent wykonawczy HBO, Chris Noth wystąpi w „And Just Like That”.

Co ciekawe, dziennik „Daily Mail”, który już kilka dni temu donosił o udziale Notha w kontynuacji „SATC”, zapowiada również powrót Steve’a (Davida Eigenberga), serialowego męża Mirandy Hobbes. Wcześniej aktor miał odmówić udziału w produkcji.

Kim jest Chris Noth?

Chris Noth, a właściwie Christopher David Noth, urodził się 13 listopada 1954 roku w Madison. Początkowo miał zostać dziennikarzem, tak jak matka, ale pod koniec szkoły średniej zdecydował się na studia aktorskie. Debiutował w 1981 roku niewielką rolą w filmie „Kelnerka”. Rozgłos przyniósł mu dopiero udział w serialu „Prawo i bezprawie” emitowanym w latach 1990-95 oraz występ w „Seksie w wielkim mieście”, za który dwukrotnie był nominowany do Złotego Globu. Niedawno zagrał u boku Sama Worthingtona w „Manhunt: Śmiertelna rozgrywka”. Teraz możemy go oglądać w programie kryminalnym „Equalizer”.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij