Znaleziono 0 artykułów
29.07.2021

Drugi sezon „And Just Like That…” z Samanthą?

29.07.2021
(Fot. materiały prasowe)

Dziesięcioodcinkowy projekt może się przerodzić w pełnowymiarową serię. Jak podaje „Daily Mail”, producenci kontynuacji „Seksu w wielkim mieście” rozpoczęli rozmowy na temat drugiego sezonu. Na horyzoncie może się wtedy pojawić Samantha Jones.

Od rozpoczęcia pracy na planie „And Just Like That…” fotoreporterzy nie odstępują gwiazd serialu – Sary Jessiki Parker, Cynthii Nixon i Kristin Davis – na krok. Do obsady powróciły wszystkie kluczowe postaci z Mr. Bigiem (Chris Noth) i Aidanem (John Corbett) włącznie. Zabrakło jedynie Samanthy Jones (Kim Cattrall), której nieobecność ma być wytłumaczona zerwaniem relacji z przyjaciółkami. Z czasem plany mogą ulec zmianie.

Producent wykonawczy i reżyser Michael Patrick King i Sarah Jessica Parker chcieliby nakręcić więcej odcinków – powiedział w rozmowie z „Daily Mail” starszy producent. – Wkrótce możecie się spodziewać ogłoszenia drugiego sezonu.

Kontynuacja miałaby zachęcić Kim Cattrall do powrotu na plan. – Widzowie ją kochają. Choć przyjaźnie ewoluują, Kim zawsze będzie u nas mile widziana – dodaje.

Jak dotąd nikt z produkcji oficjalnie nie potwierdził doniesień. Premiera pierwszego sezonu „And Just Like That…” zaplanowana jest na końcówkę 2021 roku.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij