Znaleziono 0 artykułów
12.11.2022
Artykuł sponsorowany

Soniczni specjaliści

12.11.2022
Fot. Materiały prasowe

Stosowane w produktach SEYSSO technologie gwarantują komfort użytkowania oraz niezawodną skuteczność. Polska marka już od siedmiu lat wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania, które pozwalają kompleksowo chronić zęby oraz dziąsła.

Innowacyjne rozwiązania, nowoczesne technologie, niezawodna skuteczność oraz miły dla oka design to cechy charakterystyczne produktów SEYSSO. W ofercie marki dostępne są szczoteczki soniczne (pięć serii dla dorosłych oraz jedna dla dzieci) wraz z końcówkami, irygatory, kosmetyki oraz szczoteczki manualne. Które z nich zasługują na szczególną uwagę?

Pierwsze kroki

Idealną szczoteczką dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z soniczną pielęgnacją, jest SEYSSO Basic Color. Mimo że jest to najbardziej podstawowy model w ofercie marki, wyposażono go w aż trzy tryby pracy – Clean, Soft i Massage – co pozwala na zaspokojenie wszelkich indywidualnych potrzeb użytkownika. W skutecznym usuwaniu płytki nazębnej i czyszczeniu jamy ustnej pomaga 86 tys. ruchów sonicznych. Korzystanie z SEYSSO Basic Color ułatwia automatyczny dwuminutowy timer. Wydajny akumulator pozwala z kolei na użytkowanie szczoteczki nawet do sześciu tygodni bez ładowania. Wygodna i efektywna pielęgnacja to jednak nie wszystko. Model Basic Color wyróżnia się również energetyzującą kolorystyką, która sprawia, że rutynowa czynność nabiera zupełnie nowego wymiaru i wprawia w pozytywny nastrój.

Fot. Materiały prasowe

Sprzęt do zadań specjalnych

Z myślą o zębach w szczególnej potrzebie marka SEYSSO wzbogaciła swoją ofertę serią Oxygen. Zapewniając specjalistyczną opiekę, która sprawdzi się u osób, które noszą aparat ortodontyczny, posiadają implanty bądź odczuwają ból podczas jedzenia, picia i szczotkowania oraz w trakcie wybielania. Szczoteczka SEYSSO Oxygen O-Sonic generuje do 96 tys. ruchów sonicznych wyposażona jest w trzy tryby pracy oraz wydajny akumulator. Sprzedawana w zestawie, posiada dwie wymienne końcówki – Sensitive i Ultra Clean wraz z ochronnymi nakładkami oraz miękkie, kompaktowe etui, które przyda się w podróży.

Doskonałym dopełnieniem pielęgnacji z użyciem szczoteczki Oxygen O-Sonic jest stosowanie irygatora SEYSSO Oxygen Travel, który za pomocą skupionego strumienia wody wypłukuje z najtrudniej dostępnych miejsc nie tylko resztki pokarmowe, lecz także płytkę bakteryjną. Wyposażono go w trzy programy pracy: Normal, Soft i Pulse oraz trzy końcówki: standardową, do kieszonek dziąsłowych i do aparatów ortodontycznych. Wśród korzyści płynących z jego stosowania wymienić należy nie tylko uczucie świeżości, lecz także poprawę ukrwienia dziąseł, które czyni mocniejszymi i zdrowszymi. Alternatywą dla irygatora Oxygen Travel jest model stacjonarny – SEYSSO Planet – z dużym pojemnikiem na wodę o pojemności 600 ml. W trybie Clean służy do codziennej irygacji, w ramach programu Massage, za sprawą pulsującego strumienia masuje dziąsła. SEYSSO Planet cechuje się większym niż w Oxygen Travel ciśnieniem wody – aż do 7,6. Dzięki 10-stopniowej regulacji można je jednak dostosować do indywidualnych potrzeb. Irygator jest wyposażony w cztery końcówki: standardową, do języka, do kieszonek dziąsłowych i do stałych aparatów ortodontycznych.

Fot. Materiały prasowe

Dla najbardziej wymagających

W ofercie SEYSSO coś dla siebie znajdą zwolennicy nie tylko najwyższej jakości, lecz także elegancji. SEYSSO Gold Forest Green to urządzenie, za pomocą którego można wykonać nie tylko codzienną pielęgnację zębów i dziąseł. Model jest bowiem wyposażony w dodatkowe końcówki, które pozwalają na szersze wykorzystanie możliwości sonicznej technologii – SEYSSO Gold Dermo Sonic do oczyszczania i masażu skóry oraz SEYSSO Gold Tongue Cleaner do czyszczenia języka. Szczoteczka SEYSSO Gold posiada aż pięć programów pracy, a wbudowany timer odmierza jedną, dwie lub trzy minuty od rozpoczęcia pielęgnacji, dzieląc ten czas na interwały. Dołączone do niej etui z funkcją ładowania jednocześnie odkaża końcówki światłem UV. W domowej łazience model Gold Green Forest odgrywa jednak nie tylko rolę urządzenia do pielęgnacji. Jego unikalny, niezwykle elegancki wygląd sprawia, że staje się prawdziwą ozdobą pomieszczenia.

Fot. Materiały prasowe

Z myślą o wszystkich

Ideą, która przyświeca SEYSSO, jest uczynienie nowoczesnych i profesjonalnych urządzeń do pielęgnacji jamy ustnej bardziej dostępnymi. Dzięki zaawansowanym pracom nad rozwojem technologii czyni swoje produkty wielofunkcyjnymi, a więc takimi, do zakupu których łatwiej się przekonać. Satysfakcja i zaufanie klientów to dla marki kwestia priorytetowa.

Urszula Zwiefka
Proszę czekać..
Zamknij