Znaleziono 0 artykułów
30.12.2021

Hologramowa kolekcja Sprandi

30.12.2021
Fot. Zuza Krajewska

Marka Sprandi zaprasza do swojego wszechświata. Nowa kolekcja „Sprandi Universe” to przepustka do kosmicznej przyszłości stylu athleisure. Dominują w niej świetliste kolory, futurystyczne fasony i zaawansowana funkcjonalność.

Zamiast inspirować się stylem retro, w najnowszej kapsułowej kolekcji marka Sprandi prezentuje wizję mody przyszłości. Stawia na kosmiczną, świetlistą estetykę w stylu science fiction, w której dominującą rolę odgrywają dynamika, siła i nieustraszoność.

Wchodzące w skład „Sprandi Universe” buty i torebki wyróżniają się futurystycznymi kształtami, świetlistymi, pobłyskującymi nieregularnie kolorami i innowacyjnymi detalami, które wpływają nie tylko na wygląd, ale i na funkcjonalność poszczególnych projektów. W linii damskiej znalazły się sneakersy do kostek w czerni, akwamarynie i z tęczowymi akcentami, modele o niższej cholewce utrzymane w modnych odcieniach głębokiej morskiej zieleni, klasyczne buty sportowe w czerni, a także elastyczne botki. Te ostatnie są świadectwem nieposkromionej wyobraźni projektantów. Mają hologramową podeszwę i wyglądają jak połączenie butów astronauty z modelem noszonym przez koszykarzy. Przemycono w nich także modne akcenty, dzięki którym stają się nie tylko butami sportowymi, lecz także lifestyle’owymi.

Za futurystyczną kampanię odpowiada Zuza Krajewska, przed której obiektywem stanęła Abigail Anderson.

Kapsułowa kolekcja jest już dostępna w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji.

 

Zdjęcia: Zuza Krajewska

Modelka: Abigail Anderson

Stylizacja: Michał Kuś

Makijaż: Wilson

Włosy: Piotr Wasiński

Scenografia: Anna Szczęsny

Marketing Director: Katarzyna Krawczyk / CCC

Art Direction: Justyna Purzycka / CCC

Produkcja: Olga Janicka

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij