Znaleziono 0 artykułów
21.01.2022

Kendall Jenner w bikini i futrzanych butach

21.01.2022
Fot. Getty Images

Gwiazda udostępniła na Instagramie zdjęcie w nietypowej stylizacji na zimę. Jej kontrowersyjna kreacja jest żywo komentowana w sieci.

Czego się nie robi dla lajków? W sieci nie brakuje zdjęć ludzi, pozujących z uśmiechem na krawędzi stromego klifu lub w towarzystwie dzikich zwierząt. Prym w kategorii „do it for the ‘gram” wiodą gwiazdy i influencerzy, którzy dla ciekawego kontentu potrafią wspiąć się na wyżyny kreatywności. Tym razem popis możliwości dała Kendall Jenner.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kendall (@kendalljenner)

Gwiazda udostępniła zdjęcia, na których pozuje w mocno wyciętym bikini, okularach przeciwsłonecznych i wysokich, futrzanych moon boots od Miu Miu. Być może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Jenner wybrała taką stylizację na zaśnieżony stok. „Wim Hof zalecał kąpiele lodowe”, podpisała zdjęcie. Modelka spędziła ostatnie dni w malowniczej miejscowości Aspen w stanie Kolorado, gdzie czas upływa jej na spotkaniach z przyjaciółmi i zabawach na śniegu.

Zdjęcie Jenner wywołało ogromne poruszenie w sieci, zbierając blisko 10 milionów polubień w niespełna dobę. Wśród ponad 40 tys. komentarzy znalazły się głosy podziwu i krytyki. „To zdjęcie roku”, pisali jedni. „Dość internetu na dziś”, dodawali inni.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij