Znaleziono 0 artykułów
01.05.2022

Kim Kardashian i Pete Davidson debiutują jako para na czerwonym dywanie

01.05.2022
Fot. Getty Images

Podczas White House Correspondents' Association Dinner duet postawił na elegancję z nonszalanckim twistem – ona wybrała połyskującą suknię Balenciagi, on garnitur i tenisówki.

Kim Kardashian i Pete Davidson poznali się na planie „Saturday Night Live” w październiku minionego roku. Po wspólnym skeczu, w którym para pocałowała się na wizji, zaczęto spekulować o ich relacji. Przez kolejne kilka miesięcy celebrytka i komik spotykali się w tajemnicy, skutecznie unikając paparazzich. Dopiero na początku lutego Davidson potwierdził doniesienia o ich związku, a miesiąc później Kardashian pochwaliła się ich wspólnym zdjęciem, czyniąc ją „Instagram official”.

Para właśnie weszła w kolejny etap gwiazdorskiego związku. Podczas White House Correspondents' Association Dinner Kardashian i Davidson zadebiutowali na czerwonym dywanie. Duet postawił na elegancję z nonszalanckim twistem. Ona miała na sobie dopasowaną sukienkę w kolorze połyskującego srebra od Balenciagi, on – klasyczny garnitur i tenisówki. Para nie mogła oderwać od siebie wzroku, nie szczędzili sobie również czułości. Kardashian podzieliła się kulisami ich przygotowań na Instagramie.

Po rozwodzie z Kanye [Westem] potrzebowałam czasu. Przez 10 miesięcy z nikim się nie spotykałam. Pete pojawił się w najmniej oczekiwanym momencie. Nie planowałam tego. Tym bardziej uważam, że to słodkie i sprawia mi to wiele radości – mówiła Kim w kwietniowym podcaście „Making Space”.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij