Znaleziono 0 artykułów
15.10.2022

Bella Hadid w baletkach

15.10.2022
(Fot. Getty Images)

Bellę Hadid sfotografowano ostatnio w stylizacji w klimacie filmu „Flashdance”. Wybrała najmodniejsze buty jesieni 2022 roku, jasnoróżowe balerinki.

Po intensywnym tygodniu mody w Paryżu Bella Hadid nareszcie może odpocząć. Zrzuciła skomplikowane stroje z pokazów, by zaprezentować się w roli baletnicy. Supermodelka zdecydowała się na look à la „Flashdance” – do szarej bluzy i dresów dobrała ulubioną torbę Chanel. Pozostałe akcesoria – srebrna gumka do włosów i szara opaska na głowę – kojarzyły się z salą treningową. Ale najważniejszy dodatek – jasnoróżowe baletki – to ewidentna inspiracja baletem.

Baletki powracają. Na pokazie Molly Goddard na sezon wiosna–lato 2022 zostały zatopione w rubinowej czerwieni i zieleni, a czarne baletki, które nosiły bywalczynie tygodnia mody, przypominającym erę indie sleaze z lat 2000. Latem wszyscy nosili te buty podczas tygodnia mody w Kopenhadze.

Hadid trend interpretuje dosłownie. Jej baletki mają odcień bladego różu, jakby tańczyła w „Jeziorze łabędzim”. To najlepszy dowód na to, że baletki są en pointe.

 

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk.

 

Liana Satenstein
Proszę czekać..
Zamknij