Znaleziono 0 artykułów
03.03.2022

Cindy Crawford z córką Kaią Gerber w Paryżu

03.03.2022
Cindy Crawford i Kaia Gerber (Fot. Getty Images)

Cindy Crawford i Kaia Gerber wybrały się na podróż do miasta nad Sekwaną. Paryskie uliczki przemierzały w dopasowanych stylizacjach, wyglądając niczym bliźniaczki.

Supermodelki – mama z córką – przyleciały do Paryża, aby połączyć pracę z wypoczynkiem. Pod koniec lutego wystąpiły na pokazie Off-White razem z Naomi Campbell, Bellą i Gigi Hadid, Kendall Jenner, Amber Valettą i Heleną Christensen. Wspólnie uczciły pamięć zmarłego Virgila Abloha, założyciela marki.

Po pracy przyszedł czas na zwiedzanie miasta. „Pocztówki z Paryża”, podpisała Cindy Crawford zdjęcia z córką na Instagramie. Modelki postawiły na kamelowe płaszcze. Kaia uzupełniła stylizację jasnobeżowymi spodniami, okularami przeciwsłonecznymi, czarnymi sztybletami i torebką – wszystko z kolekcji jej ulubionej marki, Celine. Cindy pod płaszcz założyła kremową bluzę, którą połączyła ze skórzanymi spodniami.

Modelki wybrały się do muzeum i zadbały o dobre samopoczucie. Na jednym ze zdjęć Cindy wygląda, jakby zrobiła sobie przerwę w joggingu, aby sfotografować się na tle wieży Eiffla. Pojawił się również kadr, wskazująca na to, że ikona lat 90. znalazła czas na domowe spa.

Crawford opublikowała zdjęcie reklamy najnowszej kampanii Celine, której twarzą została Kaia. Młoda modelka prezentuje kolekcję na sezon wiosna-lato 2022. Na czarno-białych fotografiach, uwiecznionych w obiektywie Hedi’ego Slimane, uosabia wysmakowaną, francuską nonszalancję.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij