Znaleziono 0 artykułów
26.12.2021

Kartka świąteczna Beckhamów

26.12.2021
David i Victoria Beckham (Fot. Getty Images)

Bożonarodzeniowe swetry, pieczone kasztany i jarmarki – przygotowania do świąt u Beckhamów szły pełną parą. Rodzinna kartka, którą zobaczyliśmy 25 grudnia 2021 roku była inna niż wszystkie dotychczas.

Przygotowania do świąt Beckhamowie rozpoczęli na początku grudnia. Wówczas na Instagramie byłej Spicetki pojawiło się zdjęcie Davida w wełnianym swetrze z wydzierganymi śnieżynkami i hasłem „Spiceworld”, tytułem drugiego albumu kultowego girlsbandu lat 90. XX wieku. Następnie zimowe kardigany otrzymali czworonożni przyjaciele pary. Były rodzinne spacery, wspólne pieczenie kasztanów i dekorowanie angielskiej posiadłości, czego kulisami Victoria dzieliła się w mediach społecznościowych. W Wigilię Beckham zaserwował obserwującym mini koncert, wyśpiewując własną interpretację utworu „The Christmas Song” Nat King Cole’a. – Miałem wspaniałe dzieciństwo. Moi rodzice pracowali dzień i noc, by dać mi i moim siostrom wszystko – mówił w 2018 roku w wywiadzie z „MailOnline”, zdradzając wagę wspólnego świętowania. – W Wigilię liczyła się bliskość. Mój tata przynosił pieczonego kurczaka, a mama dawała nam piżamy.

25 grudnia, wbrew piżamowej tradycji, ujrzeliśmy świąteczną kartkę Beckhamów ubranych w wieczorowe kreacje. Ta bowiem wyjątkowo nie powstała podczas hucznych obchodów, a weselnego koktajlu ojca Davida, który odbył się 11 grudnia 2021 roku. 

Na tle rozświetlonej choinki wybijały się czarne garnitury Davida i synów, Brooklyna, Romeo oraz Cruza. Te korespondowały ze szmaragdową suknią Victorii zwieńczoną streetwearowym lampasem. Ale gwiazdą wieczoru wcale nie była Spicetka. Tego dnia lśniła jej córka Harper ubrana w rozkloszowaną spódnicę z granatowej tafty i śmietankowobiały pulower.

 

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij