Znaleziono 0 artykułów
25.12.2019

Święta brytyjskiej rodziny królewskiej

25.12.2019
Kate Middleton i książę William  (Fot. Getty Images)

Zgodnie z tradycją, brytyjska rodzina królewska Boże Narodzenie spędza w Sandringham. Każde ich publiczne wystąpienie jest bacznie śledzone przez prasę.

W pierwszy dzień Świąt Kate Middleton i książę William z dziećmi: księciem Georgem i księżniczką Charlotte wybrali się do Kościoła Świętej Marii Magdaleny w Sandringham. Kate miała na sobie szary płaszcz z futrzanym kołnierzem, spięty w talii paskiem oraz zielone nakrycie głowy – to zdecydowanie bardziej stonowana stylizacja niż jej czerwony płaszcz z zeszłego roku projektu Catherine Walker.

Kate Middleton  (Fot. Getty Images)
Kate Middleton i książę William  (Fot. Getty Images)

Na zdjęciach nie zobaczycie Meghan Markle i księcia Harry’ego. Młode małżeństwo, które podczas niedawnej podróży po południowej Afryce krytycznie wypowiadało się na temat presji mediów i tabloidów, postanowiło udać się na sześciotygodniowy urlop do Kanady. Książę i księżna Sussex odpoczywają w tym roku od oficjalnych obowiązków i spędzają święta z matką księżnej Meghan, Dorią Ragland.

Megan i Harry opublikowali jednak świąteczną kartkę – urocze, czarno-białe zdjęcie z ich synem Archiem.

Na oficjalnym profilu @kensingtonroyal pojawiły się z kolei życzenia i zdjęcie Williama z księciem Georgem, księżniczką Charlotte i księciem Louisem. Fotografię wykonała Kate.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij