Znaleziono 0 artykułów
19.09.2022
Artykuł sponsorowany

Okno na świat

19.09.2022
Fot. Materiały prasowe

Prywatna sala kinowa? Domowe centrum fitness? W pełni wyposażona sala konferencyjna? Dla wyjątkowych telewizorów Samsung Excellence Line nie ma rzeczy niemożliwych.

Luksus pozwala poczuć się wyjątkowo. Ekskluzywne wnętrza, samochody czy gadżety rozpieszczają wygodą i doskonałym wzornictwem. Telewizory Samsung Excellence Line powstały z myślą o najbardziej wymagających widzach. Intensywność doświadczeń, zaawansowane technologie, minimalistyczny design – ten sprzęt nie ma sobie równych. – Excellence Line powstała, by wyróżnić najlepsze telewizory Samsung, czyli modele Neo QLED 8K. Widzowie mogą mieć pewność, że dokonali najlepszego wyboru. Ten sprzęt dostarczy niezapomnianych wrażeń – mówi Grzegorz Stanisz, szef sprzedaży telewizorów w firmie Samsung Electronics Polska.

Fot. Materiały prasowe

Specjalnie wyselekcjonowane modele Excellence Line – QN900B, QN800B, QN700B – zachwycają niesamowicie realistycznym, pełnym detali obrazem. Precyzyjną widoczność niuansów zapewnia technologia Quantum Mini LED, która kontroluje podświetlenie ekranu lepiej niż kiedykolwiek. W efekcie to, co na ekranie, wydaje się jeszcze bardziej rzeczywiste, potęgując towarzyszące seansowi emocje. Do mnogości wrażeń przyczynia się też sztuczna inteligencja w postaci najmocniejszego i najbardziej wydajnego Neuronowego Procesora AI Quantum 8K, który analizuje dane obrazu i dobiera odpowiednie algorytmy w taki sposób, by jakość wyświetlanej treści była jak najwyższej jakości. Przyczynia się do tego również Inteligentna Kalibracja – funkcja, która pozwala na dopasowanie parametrów obrazu, takich jak poziom jasności czy odwzorowanie kolorów, do warunków panujących w pomieszczeniu.

Fot. Materiały prasowe

Excellence Line wykorzystują również nowoczesne funkcje smart. Centrum sterowania może stanowić narzędzie pracy lub źródło rozrywki. Prywatna sala kinowa? Domowe centrum fitness? W pełni wyposażona sala konferencyjna? Dla najbardziej wyjątkowych telewizorów Samsung nie ma rzeczy niemożliwych. Za sprawą funkcji SmartThings posłużą również jako centrum zarządzania inteligentnym domem, informując między innymi o właśnie zakończonym cyklu prania. Udogodnienia tego typu cieszą w szczególności jesienią, gdy potrzebujemy poprawić sobie samopoczucie. Wnętrza mieszkań i domów rozpromieniamy blaskiem świec, wydłużające się wieczory spędzamy z filiżanką aromatycznej herbaty w ręku, a kubki smakowe rozpieszczamy ulubionymi potrawami. Pozytywnych emocji dostarczamy sobie, spędzając czas z najbliższymi, na lekturze albo na maratonie ulubionego serialu.

Fot. Materiały prasowe

Przyjemność z oglądania filmów czy meczów jest tym większa, im mniej elementów rozprasza uwagę widza. Modele Excellence Line wyposażono więc w bezramkowe ekrany, które wydają się lewitować w powietrzu. Skupić się na kluczowych obiektach pomaga też Wzmocnienie Głębi Obrazu. To technologia, która uwypukla efekt trójwymiarowości poprzez zwiększenie kontrastu na pierwszym planie. Magiczne wrażenia wzmaga doskonały dźwięk przestrzenny. Głośniki rozmieszczono tak, by wydawał się bogaty i wielowymiarowy. W uzyskaniu efektu pomaga także system Dolby Atmos. Wymagający widzowie mogą go dodatkowo wzmocnić, korzystając z funkcji Q-Symphony, dzięki której telewizor synchronizuje się z kompatybilnym soundbarem Samsung. W ten sposób „wyjście do kina” nabierze zupełnie nowego znaczenia.

Urszula Zwiefka
Proszę czekać..
Zamknij