Znaleziono 0 artykułów
18.07.2022

Lily-Rose Depp i The Weeknd w nowym serialu twórcy „Euforii”

18.07.2022
(Fot. materiały prasowe)

Aktorka i modelka, znana z takich produkcji jak „Voyagers” czy „Król”, wystąpi w serialu „The Idol” u boku piosenkarza The Weeknd. Za produkcję odpowiada Sam Levinson, twórca „Euforii”. Serial trafi na platformę HBO Max jeszcze w tym roku.

Fabuła „The Idol” opowiada historię aspirującej piosenkarki pop (Lily-Rose Depp), która wdaje się w romans z tajemniczym właścicielem klubu w Los Angeles (The Weeknd). Po bliższym poznaniu okazuje się, że jest on liderem religijnej sekty. Do sieci trafił pierwszy zwiastun serialu.

 

Abel Tesfaye, czyli The Weeknd, jest również współtworcą serialu. Na ekranie zobaczymy go po raz drugi – debiutował w „Nieoszlifowanych diamentach” braci Safdiech u boku Adama Sandlera i Julii Fox. Drugim showrunnerem i reżyserem wszystkich odcinków jest Sam Levinson, twórca „Euforii”. Autorem scenariusza jest Joseph Epstein. Za produkcję odpowiada HBO Max i studio A24, odpowiedzialne za sukces takich tytułów, jak „Midsommar. W biały dzień”, „Zola” i „Wszystko wszędzie naraz”. 

Data premiery nie jest znana, ale serial najpewniej trafi na platformę HBO Max jeszcze w tym roku.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij